SUMO MEDİA - AKIN ÖZTÜRK

Ajans olarak yaklaşık 4 senedir Kuryem.com ile çalışıyoruz. Kurye sektöründe hem hızlı hem kurumsal bir yapı bulmak bundan önce zordu. Ama Kuryem.com ile hem hızlı hem de ekonomik çözüme ulaştık. Bu zamana kadar yüzlerce gönderimizde hiçbir hatayla karşılaşmadık. Hız ve maliyet gözetleyen tüm şirketlere kesinlikte tavsiye ederiz.

BUBBLE PRO - SERCAN BEY

Uzun süredir birlikte çalışıyoruz ve gayet memnunuz. Müşteriler ile oldukça ilgililer ve gönderinizin takibini en iyi şekilde yapıyorlar. Gün içerisinde kolayca ve hızlıca evrak ya da paket gönderimi yapabiliyorsunuz.

THE RAIN - LEVENT DURUBAL

Şirketimiz adına teşekkürler Kuryem.com! Kendileri hızlı problem çözme ve acil isteklerimize anında dönüş yapma konusunda her zaman bizlere destek oluyor. Bu sebeple Kuryem.com'u tercih ediyoruz. Teşekkürler tekrar.

GAIOS TAKI TASARIM

Mobil uygulama inanılmaz kolay kullanışlı ve iyi tasarlanmış. Kuryeler kısa sürede teslimat sağlıyor. Bir problem yaşadığınızda size hemen ulaşan şahane bir ekip var! 🙏

BEGÜM YALÇIN

Her zaman çok memnunum, hep en iyi şekilde yardımcı oluyorsunuz. Hiçbir şikayetim yok!

ORAL SAĞLIK

Harikasınız. Diş kliniğimizin kurtarıcısı Kuryem.com! Çok memnunuz!

MICEPLAN

Firmamız kurulmuş olduğundan itibaren Kuryem.com ile çalışıyor, çalışmış olduğumuz bu süre içerisinde Kuryem.com ekibi olarak hızlı ve çözüm odaklı dönüşleri ve ilgileri için teşekkür ederiz. Aciliyeti olan bizim için kritik birçok gönderide desteklerini ve özverilerini fazlasıyla hissettiriyor. Miceplan ailesi olarak tanışmış ve çalışmaya başlamış olmaktan fazlasıyla memnunuz, dört yıldır süren işbirliğimizin devamını diliyoruz.

EZGİ TÜRKKAN

İyi ki keşfetmişim dediğim girişim. Bir tık uzağımda olması ve en yakın kuryeyi size yönlendiriyor olmaları harika! Kuryem.com'u keşfetmeden önce bolca vaktim gidiyordu şimdi Kuryem.com işlerimi yapıyor, ben ise ofisimde işlerimi 🙂

LANDO STUDIO - EZGİ UTAN

İstanbul’un yoğun ve hızlı temposunda bana nefes aldıran ve hayatımı kolaylaştıran harika bir teknoloji! İşim için evrak, malzeme, numune gönderimlerimi en hızlı şekilde gerçekleştiriyor, kendim için ise özel hediyelerimi ve unutulan eşyalarımı gün içerisinde özenle teslim ediyor. İyi ki varsın Kuryem.com 🙂

NEOPRESENTA- EREN KOÇAKER

Başlarda ufak tefek sorunlar yaşasam da genel olarak sevdiğim uygulama 🙂

TARIK GÜL

Yaklaşık iki yıldır kullandığım Kuryem.com uygulamasından genel olarak mutluyum. Zaman zaman kuryelerin yoğun teslimat süresi olduğunda sıkıntı olsa da ürünlerimde bir hasar, kaybolma olmadığı için güven konusunda bir sıkıntı çekmiyorum. Fiyat-hizmet ikilisi mutlu ediyor.

MY MELEKİN - SELİN KARASU

Kuryem.com ailesi ile yaklaşık 2 yıldır çalışıyoruz. O kadar memnunuz ki her konuda hemen geri dönüş sağlanması, sorunların hemen giderilmesi bizim için çok önemli. Çalışmalarımızın devamını diliyorum.

MAGMA TURİZM- SUZAN AYDIN

Kuryem.com ile bir süredir çalışıyoruz ve ilgi alakalarından dolayı çok memnunum. Gönderilerim zamanında teslim ediliyor ve teslim alıyorum. Tekrardan teşekkür ederim.

MAKERSEDA - ZEHRA MUTLU

Kuryem adı gibi sizi sahiplenen, güler yüzlü ekibi, iş bitirici takibi ve hızıyla müşteri memnuniyetini iyi çözümlemiş bir girişim. Kısaca gönderiniz Kuryem.com'da güvende. Sevgiyle kalın.

Yorum Yazın

Kuryem.com hakkında siz de yorumlarınızı paylaşın, burada yayınlayalım.

*Yorumunuz incelendikten sonra yalnızca imla hataları düzeltilerek objektif olarak yayınlanacaktır.