Motokurye Hakkında Bilgiler

Motokurye, motorsikletiyle çalışıp,herhangi bir yerden farklı bir adrese evrak ve belge taşıyan kişilere denir.

Motokuryelerin en büyük avantajı, özellikle trafiğin yoğun olduğu illerde trafikten etkilenmeyerek evrak ve belgelerin bir an önce alıcıya ulaşmasını sağlar. Birçok kurumsal firmalar acil işlerinde bu teslimat türünü tercih ederler. Gündüz veya gece istediğiniz zaman diliminde motokuryeden faydalanabilir,teslimatlarınızı zamanında gerçekleştirebilirsiniz.

motokurye-olabilmek

Motokurye olabilmek için bazı şartlar gereklidir.Örneğin yaşadığı yerin ve çevre bölgelerin adreslerini iyi bilmeli,A2 ehliyeti olmalı ve herhangi bir sağlık engeli bulunmamalıdır.Motokuryeler, bu işi kişi kendi motorsikletiyle de yapabileceği gibi firmanın verdiği motorsikletlerle yapması da mümkündür. Elbette kendi motorunuzla daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz.

Müşteriler için motokuryelerin gündüz ve gece olmak üzere farklı tarifeleri mevcuttur. Geceleri de gönderim yapabileceğiniz gibi,ücretleri gündüzlere kıyasla daha yüksek olacaktır. Kuryelerin ücretleri ise gönderilen belge ve evrakların sayısına,büyüklüğüne göre farklılık gösterecektir.

Motokuryelerin sahip olması gereken vasıflarından biri de zamanında ve eksiksiz olarak teslimatlarını gerçekleştirmesidir. Kuryem.com olarakta müşterilerimize güvenli hizmet,hızlı ve çabuk ulaşım ayrıca kolay ödeme seçenekleri sunmaktadır. Uzman kişilerle hizmet vermekteyiz.

İnternet sitemiz üzerinden kuryenizi çağırabilirsiniz.Sonrasında teslim edeceğiniz evraklar doğrultusunda ekibimiz size fiyat çıkaracaktır.Size uygun ödeme seçeneklerini seçerek güvenli bir şekilde kredi kartı ödemelerinizi sağlayabilirsiniz.

motokurye-hakkinda-bilgiler

Kuryeleriniz,size belirtilen saatte teslim edilecektir.Tüm bu işlemler sonrasında da sitemiz üzerinden oy kullanarak puan verebilirsiniz.Müşterilerimizin görüşleri bizim için çok önemlidir.Bu nedenle sizlerden gelen istek ve görüşleri dikkate almaktayız.

Sonuç olarak kuryem.com ayrıcalığı ile 100 adet motokurye ile müşterilerimize 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz.Kıymetli evrak ve belgelerinizi kısa sürede belirtmiş olduğunuz adrese hızlı ve güvenli şekilde ulaştırırız.İnternet sitemizdeki uygulamamızı telefonunuza indirerek tek tuşla basit gönderim imkanına kavuşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Şehir İçi Kurye Servisi
Şehir İçi Kurye Servisi
Türkiye de birçok otel ve mağaza gibi firmaların aynı zaman da lokantaların sürekli ve sık olarak kullandıkları bir hizmet olan şehir içi kurye hizmetidir. Şehir içi kurye hizmetine illa ki...
Express Kurye Nedir Ve Ne İşe Yarar
Express Kurye Nedir Ve Ne İşe Yarar
Express kurye servisi,kurye hizmeti sağlayan şirketlerin motorlu kuryeleriyle müşterilerine sağladıkları hizmetlerden biridir. Express kurye servisinin en önemli avantajı diğer kurye hizmetlerinden daha hızlı olmasıdır. Bu hizmet genelde müşterilerin istekleri ve...
Motosikletli Kurye Takip Ve Yönetim Sistemi
Motosikletli Kurye Takip Ve Yönetim Sistemi
Hiçbir gecikme yaşamadan, en acilinden göndermeniz gereken bir paket var. Ne yapacaksınız? Hiçbir sıkıntı yaşamamak için tabii ki Kuryem’e başvuracaksınız! Kuryem, internet teknolojisiyle kaliteli kuryecilik hizmetini birleştirmiş, inovatif bir oluşumdur....