Motokurye Hakkında Bilgiler

Motokurye, motorsikletiyle çalışıp,herhangi bir yerden farklı bir adrese evrak ve belge taşıyan kişilere denir.

Motokuryelerin en büyük avantajı, özellikle trafiğin yoğun olduğu illerde trafikten etkilenmeyerek evrak ve belgelerin bir an önce alıcıya ulaşmasını sağlar. Birçok kurumsal firmalar acil işlerinde bu teslimat türünü tercih ederler. Gündüz veya gece istediğiniz zaman diliminde motokuryeden faydalanabilir,teslimatlarınızı zamanında gerçekleştirebilirsiniz.

motokurye-olabilmek

Motokurye olabilmek için bazı şartlar gereklidir.Örneğin yaşadığı yerin ve çevre bölgelerin adreslerini iyi bilmeli,A2 ehliyeti olmalı ve herhangi bir sağlık engeli bulunmamalıdır.Motokuryeler, bu işi kişi kendi motorsikletiyle de yapabileceği gibi firmanın verdiği motorsikletlerle yapması da mümkündür. Elbette kendi motorunuzla daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz.

Müşteriler için motokuryelerin gündüz ve gece olmak üzere farklı tarifeleri mevcuttur. Geceleri de gönderim yapabileceğiniz gibi,ücretleri gündüzlere kıyasla daha yüksek olacaktır. Kuryelerin ücretleri ise gönderilen belge ve evrakların sayısına,büyüklüğüne göre farklılık gösterecektir.

Motokuryelerin sahip olması gereken vasıflarından biri de zamanında ve eksiksiz olarak teslimatlarını gerçekleştirmesidir. Kuryem.com olarakta müşterilerimize güvenli hizmet,hızlı ve çabuk ulaşım ayrıca kolay ödeme seçenekleri sunmaktadır. Uzman kişilerle hizmet vermekteyiz.

İnternet sitemiz üzerinden kuryenizi çağırabilirsiniz.Sonrasında teslim edeceğiniz evraklar doğrultusunda ekibimiz size fiyat çıkaracaktır.Size uygun ödeme seçeneklerini seçerek güvenli bir şekilde kredi kartı ödemelerinizi sağlayabilirsiniz.

motokurye-hakkinda-bilgiler

Kuryeleriniz,size belirtilen saatte teslim edilecektir.Tüm bu işlemler sonrasında da sitemiz üzerinden oy kullanarak puan verebilirsiniz.Müşterilerimizin görüşleri bizim için çok önemlidir.Bu nedenle sizlerden gelen istek ve görüşleri dikkate almaktayız.

Sonuç olarak kuryem.com ayrıcalığı ile 100 adet motokurye ile müşterilerimize 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz.Kıymetli evrak ve belgelerinizi kısa sürede belirtmiş olduğunuz adrese hızlı ve güvenli şekilde ulaştırırız.İnternet sitemizdeki uygulamamızı telefonunuza indirerek tek tuşla basit gönderim imkanına kavuşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

İsteğe Bağlı Kurye Hizmetleri
İsteğe Bağlı Kurye Hizmetleri
Nerede olursanız olun artık acil gönderilerinizi yapmak için gönderim merkezi aramak zorunda değilsiniz! Hiçbir işinize ara vermeden, hatta bulunduğunuz konumdan çıkmadan istediğiniz noktaya gönderim yapmanız mümkün. İsteğe bağlı hızlı kurye...
Cep Telefonundan Direkt Kurye Çağır
Cep Telefonundan Direkt Kurye Çağır
Gün geçtikçe zamanımız bizim için çok daha değerli oluyor. Teslim etmemiz gereken işler, uzun süren toplantılar hele ki uzun çalışma saatlerimiz varsa bazen 24 saat bile yetmemektedir. Bu tempoda iş...
Hızın Öneminin Sektörel Yansıması
Hızın Öneminin Sektörel Yansıması
Hız faktörü hayatın her alanında birincil kriter olarak varlığını devam ettiren bir kavramdır. Özellikle ülkemizde hemen hemen hizmet verilen tüm sektörlerde, hizmet verilen tüm departmanlarda değişmez parametre hızdır. Böylesi bir...