Motokurye Hakkında Bilgiler

Motokurye, motorsikletiyle çalışıp,herhangi bir yerden farklı bir adrese evrak ve belge taşıyan kişilere denir.

Motokuryelerin en büyük avantajı, özellikle trafiğin yoğun olduğu illerde trafikten etkilenmeyerek evrak ve belgelerin bir an önce alıcıya ulaşmasını sağlar. Birçok kurumsal firmalar acil işlerinde bu teslimat türünü tercih ederler. Gündüz veya gece istediğiniz zaman diliminde motokuryeden faydalanabilir,teslimatlarınızı zamanında gerçekleştirebilirsiniz.

motokurye-olabilmek

Motokurye olabilmek için bazı şartlar gereklidir.Örneğin yaşadığı yerin ve çevre bölgelerin adreslerini iyi bilmeli,A2 ehliyeti olmalı ve herhangi bir sağlık engeli bulunmamalıdır.Motokuryeler, bu işi kişi kendi motorsikletiyle de yapabileceği gibi firmanın verdiği motorsikletlerle yapması da mümkündür. Elbette kendi motorunuzla daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz.

Müşteriler için motokuryelerin gündüz ve gece olmak üzere farklı tarifeleri mevcuttur. Geceleri de gönderim yapabileceğiniz gibi,ücretleri gündüzlere kıyasla daha yüksek olacaktır. Kuryelerin ücretleri ise gönderilen belge ve evrakların sayısına,büyüklüğüne göre farklılık gösterecektir.

Motokuryelerin sahip olması gereken vasıflarından biri de zamanında ve eksiksiz olarak teslimatlarını gerçekleştirmesidir. Kuryem.com olarakta müşterilerimize güvenli hizmet,hızlı ve çabuk ulaşım ayrıca kolay ödeme seçenekleri sunmaktadır. Uzman kişilerle hizmet vermekteyiz.

İnternet sitemiz üzerinden kuryenizi çağırabilirsiniz.Sonrasında teslim edeceğiniz evraklar doğrultusunda ekibimiz size fiyat çıkaracaktır.Size uygun ödeme seçeneklerini seçerek güvenli bir şekilde kredi kartı ödemelerinizi sağlayabilirsiniz.

motokurye-hakkinda-bilgiler

Kuryeleriniz,size belirtilen saatte teslim edilecektir.Tüm bu işlemler sonrasında da sitemiz üzerinden oy kullanarak puan verebilirsiniz.Müşterilerimizin görüşleri bizim için çok önemlidir.Bu nedenle sizlerden gelen istek ve görüşleri dikkate almaktayız.

Sonuç olarak kuryem.com ayrıcalığı ile 100 adet motokurye ile müşterilerimize 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz.Kıymetli evrak ve belgelerinizi kısa sürede belirtmiş olduğunuz adrese hızlı ve güvenli şekilde ulaştırırız.İnternet sitemizdeki uygulamamızı telefonunuza indirerek tek tuşla basit gönderim imkanına kavuşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Güvenli Hızlı Dağıtım
Güvenli Hızlı Dağıtım
Hızlı biçimde teslim edilmesi gereken önemli gönderilerinizi yollamak için kurye bulamıyor musunuz? Güvenilmez kargo şirketleriyle çalışmaktan, onların çalışma saati anlayışına uymaktan, tenha sokaklarda gönderim merkezi aramaktan yoruldunuz mu? Çözüm güvenli...
Kurye’de Çalışma Saatleri
Kurye’de Çalışma Saatleri
Evinizde unuttuğunuz eşyaların bir an önce elinize ulaşması, önemli evrakların gerekli yerlere gitmesi, özel günlerde yolladığınız hediyelerin kırılmadan güvenle istenilen adrese varması gibi birçok önemli kurye hizmetini kaliteli olarak almanız...
Askerde Sivil Kurye Olmak
Askerde Sivil Kurye Olmak
Bütün erkeklerin hayatın da vazgeçilmez olan askerlik dönemi hepimizin başından eğlenceli ya da ve güzel maziler ile geçiyor.  Fakat asker de en çok rahat edenler kuryelerdir. Asker de eğer sivil...