Motokurye Hakkında Bilgiler

Motokurye, motorsikletiyle çalışıp,herhangi bir yerden farklı bir adrese evrak ve belge taşıyan kişilere denir.

Motokuryelerin en büyük avantajı, özellikle trafiğin yoğun olduğu illerde trafikten etkilenmeyerek evrak ve belgelerin bir an önce alıcıya ulaşmasını sağlar. Birçok kurumsal firmalar acil işlerinde bu teslimat türünü tercih ederler. Gündüz veya gece istediğiniz zaman diliminde motokuryeden faydalanabilir,teslimatlarınızı zamanında gerçekleştirebilirsiniz.

motokurye-olabilmek

Motokurye olabilmek için bazı şartlar gereklidir.Örneğin yaşadığı yerin ve çevre bölgelerin adreslerini iyi bilmeli,A2 ehliyeti olmalı ve herhangi bir sağlık engeli bulunmamalıdır.Motokuryeler, bu işi kişi kendi motorsikletiyle de yapabileceği gibi firmanın verdiği motorsikletlerle yapması da mümkündür. Elbette kendi motorunuzla daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz.

Müşteriler için motokuryelerin gündüz ve gece olmak üzere farklı tarifeleri mevcuttur. Geceleri de gönderim yapabileceğiniz gibi,ücretleri gündüzlere kıyasla daha yüksek olacaktır. Kuryelerin ücretleri ise gönderilen belge ve evrakların sayısına,büyüklüğüne göre farklılık gösterecektir.

Motokuryelerin sahip olması gereken vasıflarından biri de zamanında ve eksiksiz olarak teslimatlarını gerçekleştirmesidir. Kuryem.com olarakta müşterilerimize güvenli hizmet,hızlı ve çabuk ulaşım ayrıca kolay ödeme seçenekleri sunmaktadır. Uzman kişilerle hizmet vermekteyiz.

İnternet sitemiz üzerinden kuryenizi çağırabilirsiniz.Sonrasında teslim edeceğiniz evraklar doğrultusunda ekibimiz size fiyat çıkaracaktır.Size uygun ödeme seçeneklerini seçerek güvenli bir şekilde kredi kartı ödemelerinizi sağlayabilirsiniz.

motokurye-hakkinda-bilgiler

Kuryeleriniz,size belirtilen saatte teslim edilecektir.Tüm bu işlemler sonrasında da sitemiz üzerinden oy kullanarak puan verebilirsiniz.Müşterilerimizin görüşleri bizim için çok önemlidir.Bu nedenle sizlerden gelen istek ve görüşleri dikkate almaktayız.

Sonuç olarak kuryem.com ayrıcalığı ile 100 adet motokurye ile müşterilerimize 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz.Kıymetli evrak ve belgelerinizi kısa sürede belirtmiş olduğunuz adrese hızlı ve güvenli şekilde ulaştırırız.İnternet sitemizdeki uygulamamızı telefonunuza indirerek tek tuşla basit gönderim imkanına kavuşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Dijital Motorlu Kurye Uygulamaları
Dijital Motorlu Kurye Uygulamaları
“Ben nerdeysem kuryem orda!” anlayışı ile kurulmuş bir firma olan Kuryem, sizi zor zamanlarınızda güvenilir ve hızlı kurye arama derdinden kurtaracak. Kuryem şirketi en yakın mesafedeki motorlu kurye çalışanını bulunduğunuz...
Kuryem Akademi
Kuryem Akademi
Türkiye de ilk ve tek online kurye sitesi kuryem.com sitesi alanında çığır açmaya devam etmektedir. Ancak insanlar bazen aceleci olduklarından veya güven mevzuundan dolayı bazı sorunlar ile karşılaşmaktadır. Türkiye de...
Modern Ulaklar: Kuryeler Ve Moto Kuryeler
Modern Ulaklar: Kuryeler Ve Moto Kuryeler
Halk arasında elçilerin ve elçiliklerin postasını taşımakla ve yerine ulaştırmakla mükellef olan kuryeler modern çağda yani günümüzde yoğun trafik sorunu yaşayan metropollerdeki insanların sıklıkla tercih ettiği evrak, belge ve yüksek...