Mobil Kurye Uygulamalarında Kişiye Özel Çözümler

Gündelik yaşantıda insanlar, aynı il içerisindeki bir semtten diğer bir semte kargo yöntemiyle paket göndermektedirler.

Bunun dışında iller arasında da paket gönderimi, kargo şirketleri tarafından sağlanmaktadır. Kargo paketi gönderim süresi iller arasında birkaç günü bulurken, aynı il içerisinde yer alan semtler arasında çoğu zaman aynı gün içerisinde teslim edilebilmektedir ancak özellikle büyük şehirlerde bu durum gittikçe zorlaşan bir hâl almıştır.

mobil-uyglamasi-kuryem

Büyük ve kalabalık şehirlerde, trafik şartları da nüfus yoğunluğuna eş değer oranda artmıştır ve bu durum, kargo paketlerinin teslimatının zamanında yapılamamasına neden olmaktadır. Bu doğrultuda çözüm arayışlarına gidilmesi nedeniyle de moto kurye hizmeti verilmeye başlanmıştır.

Moto kuryeler; taşımacılık işlemini motorsikletlerle yaptıkları için daha hızlıdırlar çünkü motorsikletler yoğun bir trafik içerisinde daha küçük boyutlara sahiptir ve geçebileceği küçük boşluklardan faydalanabilmektedir. Bunun yanı sıra motorsikletlerin beygir gücüne bağlı olarak hızları da performansta artış sağlar. Moto kuryeler sadece motorsikletin taşıyabileceği ölçüde ve genellikle küçük paketleri taşıyabilmektedirler.

Bu yüzden moto kuryeler yaygın olarak şehir içi taşımacılıklarda kullanılır. Tüm bu kolaylıklar, birçok sorumluluğu da beraberinde getirmektedir. Moto kuryeler; fiziki yoksunluğu olmayan, motorsiklet kullanımı konusunda tecrübesi olan, çalıştığı bölgenin semtlerini iyi bilen bir birey olmalıdır.

Aksi takdirde, istenmeyen trafik kazaları, teslimatın gecikmesi gibi birçok sorun ortaya çıkacaktır. Bunun dışında moto kurye olacak kişide olması zorunlu olan bir diğer şart ise A2 ehliyete sahip olmaktır. Bu şartları karşılayabilen kişiler moto kurye olabilirler.

aninda-moto-kurye-hizmeti

Kuryem ailesi olarak bizler, müşterilerimize kişiye özel mobil çözümler sunarak ilk online moto kurye hizmetini vermekte ve 100 adet tecrübeli moto kuryemizle hizmet vermekteyiz. Web sitemizdeki haritadan size en yakın olan moto kuryeyi seçip teslimatınızı gerçekleştirebilir ve değerli zamanınızı farklı şekilde kullanabilirsiniz.

Bireysel hizmetimiz dışında sunduğumuz kurumsal hizmetimizden de kurum olarak faydalanabilir ve özel ödeme imkanlarıyla teslimatınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bizler, müşterilerimizin zamanına değer veriyor ve bu doğrultuda en hızlı, en kolay moto kurye hizmetini sunuyoruz. Güvenli, hızlı ve kaliteli kargo teslimatları için Kuryem ailesinin hizmetlerinden yararlanmayı unutmayınız.

İlgili Yazılar

Kurye Araçlarına Takip Sistemi
Kurye Araçlarına Takip Sistemi
Araç takip sistemleri, çoğumuzun duyduğu ancak tam olarak hangi amaçla kullanıldığı hatta kullanılabileceği konusunda net bir bilgiye sahip olmadığı bir konudur. Kişisel amaçlı kullanımın yanında daha çok kurumsal amaçlı kullanımıyla...
Lojistik Kurye Olmak
Lojistik Kurye Olmak
Şehir içi ve şehir dışı bir yerden başka bir yere ulaştırmak istediğiniz eşyalarınız ya da özel dosyalarınızı kargo aracılığı ile ulaştırırsınız. Fakat kimi zaman kargoda aksaklıklar çıkabiliyor. Kargonun gideceği yere...
İsteğe Bağlı Kurye Hizmetleri
İsteğe Bağlı Kurye Hizmetleri
Nerede olursanız olun artık acil gönderilerinizi yapmak için gönderim merkezi aramak zorunda değilsiniz! Hiçbir işinize ara vermeden, hatta bulunduğunuz konumdan çıkmadan istediğiniz noktaya gönderim yapmanız mümkün. İsteğe bağlı hızlı kurye...