Mobil Kurye Uygulamalarında Kişiye Özel Çözümler

Gündelik yaşantıda insanlar, aynı il içerisindeki bir semtten diğer bir semte kargo yöntemiyle paket göndermektedirler.

Bunun dışında iller arasında da paket gönderimi, kargo şirketleri tarafından sağlanmaktadır. Kargo paketi gönderim süresi iller arasında birkaç günü bulurken, aynı il içerisinde yer alan semtler arasında çoğu zaman aynı gün içerisinde teslim edilebilmektedir ancak özellikle büyük şehirlerde bu durum gittikçe zorlaşan bir hâl almıştır.

mobil-uyglamasi-kuryem

Büyük ve kalabalık şehirlerde, trafik şartları da nüfus yoğunluğuna eş değer oranda artmıştır ve bu durum, kargo paketlerinin teslimatının zamanında yapılamamasına neden olmaktadır. Bu doğrultuda çözüm arayışlarına gidilmesi nedeniyle de moto kurye hizmeti verilmeye başlanmıştır.

Moto kuryeler; taşımacılık işlemini motorsikletlerle yaptıkları için daha hızlıdırlar çünkü motorsikletler yoğun bir trafik içerisinde daha küçük boyutlara sahiptir ve geçebileceği küçük boşluklardan faydalanabilmektedir. Bunun yanı sıra motorsikletlerin beygir gücüne bağlı olarak hızları da performansta artış sağlar. Moto kuryeler sadece motorsikletin taşıyabileceği ölçüde ve genellikle küçük paketleri taşıyabilmektedirler.

Bu yüzden moto kuryeler yaygın olarak şehir içi taşımacılıklarda kullanılır. Tüm bu kolaylıklar, birçok sorumluluğu da beraberinde getirmektedir. Moto kuryeler; fiziki yoksunluğu olmayan, motorsiklet kullanımı konusunda tecrübesi olan, çalıştığı bölgenin semtlerini iyi bilen bir birey olmalıdır.

Aksi takdirde, istenmeyen trafik kazaları, teslimatın gecikmesi gibi birçok sorun ortaya çıkacaktır. Bunun dışında moto kurye olacak kişide olması zorunlu olan bir diğer şart ise A2 ehliyete sahip olmaktır. Bu şartları karşılayabilen kişiler moto kurye olabilirler.

aninda-moto-kurye-hizmeti

Kuryem ailesi olarak bizler, müşterilerimize kişiye özel mobil çözümler sunarak ilk online moto kurye hizmetini vermekte ve 100 adet tecrübeli moto kuryemizle hizmet vermekteyiz. Web sitemizdeki haritadan size en yakın olan moto kuryeyi seçip teslimatınızı gerçekleştirebilir ve değerli zamanınızı farklı şekilde kullanabilirsiniz.

Bireysel hizmetimiz dışında sunduğumuz kurumsal hizmetimizden de kurum olarak faydalanabilir ve özel ödeme imkanlarıyla teslimatınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bizler, müşterilerimizin zamanına değer veriyor ve bu doğrultuda en hızlı, en kolay moto kurye hizmetini sunuyoruz. Güvenli, hızlı ve kaliteli kargo teslimatları için Kuryem ailesinin hizmetlerinden yararlanmayı unutmayınız.

İlgili Yazılar

Moto Kurye Nasıl Olunur?
Moto Kurye Nasıl Olunur?
Özellikle trafiğin çok yoğun olduğu İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerde, kişilerin veya firmaların acil olan evrak ve fazla büyük olmayan paket gönderilerini, şehir içinde motorlu araçlarla en kısa sürede...
İstanbul İçi Kurye Fiyatları
ÖNE ÇIKANİstanbul İçi Kurye Fiyatları
Posta, mektup, özel dosya gibi değerli eşyalarınızı bir yerden başka bir yere güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırıp alıcısına teslim eden kişilere kurye denmektedir. Kurye şirketleri arasında artan rekabet dolayısı...
Hızın Öneminin Sektörel Yansıması
Hızın Öneminin Sektörel Yansıması
Hız faktörü hayatın her alanında birincil kriter olarak varlığını devam ettiren bir kavramdır. Özellikle ülkemizde hemen hemen hizmet verilen tüm sektörlerde, hizmet verilen tüm departmanlarda değişmez parametre hızdır. Böylesi bir...