Kuryem Akademi

Türkiye de ilk ve tek online kurye sitesi kuryem.com sitesi alanında çığır açmaya devam etmektedir. Ancak insanlar bazen aceleci olduklarından veya güven mevzuundan dolayı bazı sorunlar ile karşılaşmaktadır. Türkiye de ilk kurulan kuryem.com online kurye sitesi bu sorunlara çözüm getirerek, insanlığa hizmet etmek için kurulmuştur. Amaçları insanların problemlerine çözüm getirmek olmakla beraber kargolarının hızlı ve sağlam bir şekilde ellerine geçmesine yardımcı olmaktır.

kurye-hizmeti

Kişi bu siteyi kullanırken yapması gereken bazı şeyler vardır. Bunlardan ilki kuryem.com’a müşteri olmaktır. Çok basit ve kolaydır müşteri kayıtı oluşturmak. Kuryem.com internet sitesine giriş yaparak veya mobil uygulamasını İos veya Android telefon vb. cihazlarınıza indirerek oradan müşterilerimiz kısmına giriş yapabilirsiniz. Oradan da yeni üye girişi seçilerek kayıt oluşturabilirsiniz.

Burada şu soru ile karşılaşılmaktadır. Kurumsal kayıt yapılabiliyor mu? Bu sorunun cevabı giriş yaptığınızda seçenekler arasında bireysel ve kurumsal olarak seçebilme imkânınız olduğu fark edilecektir.

İkinci olarak ve en önemli sorun anında kuryem geliyor mu? Sorusudur. Mobil uygulama veya diğer iletişim kanalları ile kuryem.com ’dan “kurye çağırmaya başla” seçeneği ile anında çağırabilirsiniz.

Bu işlemi yaparken size en yakın motorlu kuryeyi size yönlendirmesi ise ayrı bir zaman tasarrufu ve kazancıdır. Acil durumların Hızır’ı kuryem.com ’dur. Geliş hızı gibi paketin adrese teslimi ise aynı şekilde ve aynı hızda gerçekleşmektedir. Ayrıca müşterilerin kargom acaba nerede ve ne zaman elime ulaşır telaşına da son vermektedir. Çünkü online hizmet ile kargonuzun nerede olduğunu görebiliyorsunuz. Elden teslim alıp elden teslim eden Türkiye de tek ve ilk kargo sistemidir.

guvenilir-kurye-hizmeti

Müşterilerinin genelde rahatsız olduğu bir durum vardır. Müşteri temsilci ile konuşma, konuşma sırası bekleme ve sorularınıza cevap alma durumu ve şeklidir. Bunların çözümünün tamamına çözüm getirmiştir. İster arayıp iletişime geçebilirsiniz isterseniz de web sitesinin sağ alt tarafında “kuryem destek bölüm” ile irtibata anında geçebilirsiniz.Kuryem.com müşteri temsilcileri konuşma inceliği ile insanlara güven veren temsilciler müşterilerin sorularına cevap vermek için beklemektedir.

Son olarak, müşterilerin ödeme şekli, güvenli hizmet ve fiyat kısmını merak etmektedirler. Ödeme şekli tamamen müşteri isteği baz alınmaktadır. Ödeme kolaylığı sağlanmaktadır. Fiyatlandırma ise müşterilerin düşündüklerinden daha uygundur. Güvenli hizmet ise hizmet alan müşterilerin geri dönütleri güvenirliğini ve geçerliğini ispat etmektedir.

İlgili Yazılar

Kurye Ne İş Yapar?
Kurye Ne İş Yapar?
Yoğun tempo ve hızlı yaşantıya sahip olan büyük şehirlerde en önemli ihtiyaçlardan birisi de istediğiniz evrak ya da paketinizin teslimatıdır. Yoğun tempolu iş hayatı, acil gönderiler ve özel paketlerin ulaşımı...
Cep Telefonundan Direkt Kurye Çağır
Cep Telefonundan Direkt Kurye Çağır
Gün geçtikçe zamanımız bizim için çok daha değerli oluyor. Teslim etmemiz gereken işler, uzun süren toplantılar hele ki uzun çalışma saatlerimiz varsa bazen 24 saat bile yetmemektedir. Bu tempoda iş...
Moto Kurye Ücretleri
Moto Kurye Ücretleri
Gün geçtikçe artan nüfus ve bunun getirdiği trafik sorunuyla beraber zaman bizler için çok önemli hale geldi. Büyükşehirde yaşamak beraberinde birçok ihtiyacıda gerektiriyor. Özellikle İstanbul’da yaşıyorsanız, bu ihtiyaçlardan biride moto...