Kuryem Akademi

Türkiye de ilk ve tek online kurye sitesi kuryem.com sitesi alanında çığır açmaya devam etmektedir. Ancak insanlar bazen aceleci olduklarından veya güven mevzuundan dolayı bazı sorunlar ile karşılaşmaktadır. Türkiye de ilk kurulan kuryem.com online kurye sitesi bu sorunlara çözüm getirerek, insanlığa hizmet etmek için kurulmuştur. Amaçları insanların problemlerine çözüm getirmek olmakla beraber kargolarının hızlı ve sağlam bir şekilde ellerine geçmesine yardımcı olmaktır.

kurye-hizmeti

Kişi bu siteyi kullanırken yapması gereken bazı şeyler vardır. Bunlardan ilki kuryem.com’a müşteri olmaktır. Çok basit ve kolaydır müşteri kayıtı oluşturmak. Kuryem.com internet sitesine giriş yaparak veya mobil uygulamasını İos veya Android telefon vb. cihazlarınıza indirerek oradan müşterilerimiz kısmına giriş yapabilirsiniz. Oradan da yeni üye girişi seçilerek kayıt oluşturabilirsiniz.

Burada şu soru ile karşılaşılmaktadır. Kurumsal kayıt yapılabiliyor mu? Bu sorunun cevabı giriş yaptığınızda seçenekler arasında bireysel ve kurumsal olarak seçebilme imkânınız olduğu fark edilecektir.

İkinci olarak ve en önemli sorun anında kuryem geliyor mu? Sorusudur. Mobil uygulama veya diğer iletişim kanalları ile kuryem.com ’dan “kurye çağırmaya başla” seçeneği ile anında çağırabilirsiniz.

Bu işlemi yaparken size en yakın motorlu kuryeyi size yönlendirmesi ise ayrı bir zaman tasarrufu ve kazancıdır. Acil durumların Hızır’ı kuryem.com ’dur. Geliş hızı gibi paketin adrese teslimi ise aynı şekilde ve aynı hızda gerçekleşmektedir. Ayrıca müşterilerin kargom acaba nerede ve ne zaman elime ulaşır telaşına da son vermektedir. Çünkü online hizmet ile kargonuzun nerede olduğunu görebiliyorsunuz. Elden teslim alıp elden teslim eden Türkiye de tek ve ilk kargo sistemidir.

guvenilir-kurye-hizmeti

Müşterilerinin genelde rahatsız olduğu bir durum vardır. Müşteri temsilci ile konuşma, konuşma sırası bekleme ve sorularınıza cevap alma durumu ve şeklidir. Bunların çözümünün tamamına çözüm getirmiştir. İster arayıp iletişime geçebilirsiniz isterseniz de web sitesinin sağ alt tarafında “kuryem destek bölüm” ile irtibata anında geçebilirsiniz.Kuryem.com müşteri temsilcileri konuşma inceliği ile insanlara güven veren temsilciler müşterilerin sorularına cevap vermek için beklemektedir.

Son olarak, müşterilerin ödeme şekli, güvenli hizmet ve fiyat kısmını merak etmektedirler. Ödeme şekli tamamen müşteri isteği baz alınmaktadır. Ödeme kolaylığı sağlanmaktadır. Fiyatlandırma ise müşterilerin düşündüklerinden daha uygundur. Güvenli hizmet ise hizmet alan müşterilerin geri dönütleri güvenirliğini ve geçerliğini ispat etmektedir.

İlgili Yazılar

Kurye Sepeti,Kurye Portalınız Ve Kuryelik Hizmetleri
Kurye Sepeti,Kurye Portalınız Ve Kuryelik Hizmetleri
Zamanın keşmekeşi içinde bireysel ya da kurumsal olarak birçok yardımcıya ihtiyaç duyduğumuz vakitlerle sıkça karşılaşır olduk.  Bunlardan biri de kuryelik hizmetinin yaygınlaşmasını sağlayan paket, evrak gibi eşyalarımızın istediğimiz yere güvenle...
Hızlı Atik Lider Kurye
Hızlı Atik Lider Kurye
Hız çağında yaşamanın verdiği sıkıntılardan biri de zamansızlıktır. Zamanı iyi yönetmenin yolu, zamanınızı en verimli biçimde harcamanızı kolaylaştıracak kaliteli hizmetler almaktır. Kuryem, size değerli zamanınızı boşa harcamamanızı sağlayacak yenilikçi bir...
Kuryede Akla İlk Biz Geliriz
Kuryede Akla İlk Biz Geliriz
Kurye, istediğimiz eşyaların bir yerden diğer yere gönderilmesi olarak tanımlanır. Kuryeyi günlük hayatta fazlasıyla kullanmaktayız. Örneğin: internetten verdiğimiz kitap, elbise, ya da hediyelik eşya alımlarında dolayısıyla kuryeyi de kullanmış oluruz....