Kuryede Akla İlk Biz Geliriz

Kurye, istediğimiz eşyaların bir yerden diğer yere gönderilmesi olarak tanımlanır. Kuryeyi günlük hayatta fazlasıyla kullanmaktayız. Örneğin: internetten verdiğimiz kitap, elbise, ya da hediyelik eşya alımlarında dolayısıyla kuryeyi de kullanmış oluruz.

Kurye de bizim için en önemli şey istediğimiz ürünün en kısa sürede karşı tarafa iletilmesidir. Günümüzde zamanında teslim edilmeyen ve kuryeye verdiğimiz eşyanın zarar görmesi vb. sorunlarla karşılaşmaktayız.

Direkt-Kurye-Cagir

Biz kurye olarak değerli müşterilerimize zamanında ve güvenle eşyalarınızı teslim edeceğimizi garanti ediyoruz. Bize internet ve telefon yoluyla kolayca ulaşabilir ve kuryenizi çağırabilirsiniz. Dilerseniz telefonunuza uygulamayı indirip istediğiniz an kuryemizle iletişime geçebilirsiniz.

Nerede olursanız olun telefonunuzdan kurye çağırı tıklayarak en yakın kuryeniz yola çıkıp belirttiğiniz adrese gelsin. Sistemimizde bulunan yaklaşık 100 motorlu kuryeyi haritadan görebilir ve size en yakın bulunan kuryeye siparişinizi verebilirsiniz.

Normal kurye seçeneğini kullandığınızda İstanbul içi kargonuzu 45 ile 90 dakika arasında almanız da mümkündür. EXPRESS kurye ile İstanbul içi ürünlerinizi 30 ile 120 dakika arasında teslim etmekteyiz. Gel-Git kurye seçeneğini seçtiğinizde gönderilen ürünün tekrar size gelmesini sağlarsınız. Paket kurye hizmetimiz ise 20×30 cm ebatlarından daha büyük durumlarda kullanılmaktadır.

kurye-siparisi-nasil-olur

Verdiğimiz hizmetler bununla sınırlı değildir. Göndereceğiniz ürünün boyutunu, şeklini seçerek hem ücreti hesaplayın hem de ürünün gönderim süresini kolaylıkla hesaplayabilirsiniz. Ödeme seçeneklerinden belirterek güvenle ödemenizi yapabilirsiniz. Ürününüz sizden alınıp karşı tarafa iletildiğinde sitemizden puanla kısmına girerek hizmetimizi değerlendirebilirsiniz.

Bizi tercih etmenizdeki en önemli sebep; hızlı ve güvenle istediğiniz an size yakın olan kuryeye siparişinizi vermenizdir. Siparişinizi verdikten sonra dilerseniz puanlama da yapabilmeniz sizin memnuniyetinizi ölçmemiz açısından fazlasıyla önemlidir. Her saat siz müşterilerimize hizmet vermekten mutluyuz.

İlgili Yazılar

Moto Kurye Ne Kadar Kazanır
Moto Kurye Ne Kadar Kazanır
Moto kurye olarak çalışmak istiyorsanız ve aklınız da moto kurye olarak çalışmak varsa öncelikle moto kurye nedir ne iş yapar ve ne kadar kazanır gibi soruların cevaplarını bilmeniz gerekir. Hatta...
İstanbul’da Kurye Hizmetleri
İstanbul’da Kurye Hizmetleri
İstanbul’da yaşıyorsanız, ulaşımın ne kadar zor olduğunu bilirsiniz. Sizin için önemli olan gönderilerinizi, bu bir zarfta olabilir, bir hediyede içeriği ne olursa olsun dilediğiniz kişi veya kuruma ulaştırmak isterseniz, İstanbul’da...
Dijital Motorlu Kurye Uygulamaları
Dijital Motorlu Kurye Uygulamaları
“Ben nerdeysem kuryem orda!” anlayışı ile kurulmuş bir firma olan Kuryem, sizi zor zamanlarınızda güvenilir ve hızlı kurye arama derdinden kurtaracak. Kuryem şirketi en yakın mesafedeki motorlu kurye çalışanını bulunduğunuz...