Kuryede Akla İlk Biz Geliriz

Kurye, istediğimiz eşyaların bir yerden diğer yere gönderilmesi olarak tanımlanır. Kuryeyi günlük hayatta fazlasıyla kullanmaktayız. Örneğin: internetten verdiğimiz kitap, elbise, ya da hediyelik eşya alımlarında dolayısıyla kuryeyi de kullanmış oluruz.

Kurye de bizim için en önemli şey istediğimiz ürünün en kısa sürede karşı tarafa iletilmesidir. Günümüzde zamanında teslim edilmeyen ve kuryeye verdiğimiz eşyanın zarar görmesi vb. sorunlarla karşılaşmaktayız.

Direkt-Kurye-Cagir

Biz kurye olarak değerli müşterilerimize zamanında ve güvenle eşyalarınızı teslim edeceğimizi garanti ediyoruz. Bize internet ve telefon yoluyla kolayca ulaşabilir ve kuryenizi çağırabilirsiniz. Dilerseniz telefonunuza uygulamayı indirip istediğiniz an kuryemizle iletişime geçebilirsiniz.

Nerede olursanız olun telefonunuzdan kurye çağırı tıklayarak en yakın kuryeniz yola çıkıp belirttiğiniz adrese gelsin. Sistemimizde bulunan yaklaşık 100 motorlu kuryeyi haritadan görebilir ve size en yakın bulunan kuryeye siparişinizi verebilirsiniz.

Normal kurye seçeneğini kullandığınızda İstanbul içi kargonuzu 45 ile 90 dakika arasında almanız da mümkündür. EXPRESS kurye ile İstanbul içi ürünlerinizi 30 ile 120 dakika arasında teslim etmekteyiz. Gel-Git kurye seçeneğini seçtiğinizde gönderilen ürünün tekrar size gelmesini sağlarsınız. Paket kurye hizmetimiz ise 20×30 cm ebatlarından daha büyük durumlarda kullanılmaktadır.

kurye-siparisi-nasil-olur

Verdiğimiz hizmetler bununla sınırlı değildir. Göndereceğiniz ürünün boyutunu, şeklini seçerek hem ücreti hesaplayın hem de ürünün gönderim süresini kolaylıkla hesaplayabilirsiniz. Ödeme seçeneklerinden belirterek güvenle ödemenizi yapabilirsiniz. Ürününüz sizden alınıp karşı tarafa iletildiğinde sitemizden puanla kısmına girerek hizmetimizi değerlendirebilirsiniz.

Bizi tercih etmenizdeki en önemli sebep; hızlı ve güvenle istediğiniz an size yakın olan kuryeye siparişinizi vermenizdir. Siparişinizi verdikten sonra dilerseniz puanlama da yapabilmeniz sizin memnuniyetinizi ölçmemiz açısından fazlasıyla önemlidir. Her saat siz müşterilerimize hizmet vermekten mutluyuz.

İlgili Yazılar

Motosikletli Kurye Takip Ve Yönetim Sistemi
Motosikletli Kurye Takip Ve Yönetim Sistemi
Hiçbir gecikme yaşamadan, en acilinden göndermeniz gereken bir paket var. Ne yapacaksınız? Hiçbir sıkıntı yaşamamak için tabii ki Kuryem’e başvuracaksınız! Kuryem, internet teknolojisiyle kaliteli kuryecilik hizmetini birleştirmiş, inovatif bir oluşumdur....
Kurye Araçlarına Takip Sistemi
Kurye Araçlarına Takip Sistemi
Araç takip sistemleri, çoğumuzun duyduğu ancak tam olarak hangi amaçla kullanıldığı hatta kullanılabileceği konusunda net bir bilgiye sahip olmadığı bir konudur. Kişisel amaçlı kullanımın yanında daha çok kurumsal amaçlı kullanımıyla...
Moto Kuryeler  7 / 24 Kurye Hizmeti Veriyor
Moto Kuryeler 7 / 24 Kurye Hizmeti Veriyor
Özellikle metropollerdeki yoğun ve hızlı yaşantıya gün geçtikçe yetişememeye başlıyoruz. İhtiyaçların artması ancak zamanın hep daha kısıtlı olması, büyük sıkıntılar yaşanmasına neden oluyor. İş hayatındaki en büyük sıkıntılar ise yetişemeyen...