Kuryede Akla İlk Biz Geliriz

Kurye, istediğimiz eşyaların bir yerden diğer yere gönderilmesi olarak tanımlanır. Kuryeyi günlük hayatta fazlasıyla kullanmaktayız. Örneğin: internetten verdiğimiz kitap, elbise, ya da hediyelik eşya alımlarında dolayısıyla kuryeyi de kullanmış oluruz.

Kurye de bizim için en önemli şey istediğimiz ürünün en kısa sürede karşı tarafa iletilmesidir. Günümüzde zamanında teslim edilmeyen ve kuryeye verdiğimiz eşyanın zarar görmesi vb. sorunlarla karşılaşmaktayız.

Direkt-Kurye-Cagir

Biz kurye olarak değerli müşterilerimize zamanında ve güvenle eşyalarınızı teslim edeceğimizi garanti ediyoruz. Bize internet ve telefon yoluyla kolayca ulaşabilir ve kuryenizi çağırabilirsiniz. Dilerseniz telefonunuza uygulamayı indirip istediğiniz an kuryemizle iletişime geçebilirsiniz.

Nerede olursanız olun telefonunuzdan kurye çağırı tıklayarak en yakın kuryeniz yola çıkıp belirttiğiniz adrese gelsin. Sistemimizde bulunan yaklaşık 100 motorlu kuryeyi haritadan görebilir ve size en yakın bulunan kuryeye siparişinizi verebilirsiniz.

Normal kurye seçeneğini kullandığınızda İstanbul içi kargonuzu 45 ile 90 dakika arasında almanız da mümkündür. EXPRESS kurye ile İstanbul içi ürünlerinizi 30 ile 120 dakika arasında teslim etmekteyiz. Gel-Git kurye seçeneğini seçtiğinizde gönderilen ürünün tekrar size gelmesini sağlarsınız. Paket kurye hizmetimiz ise 20×30 cm ebatlarından daha büyük durumlarda kullanılmaktadır.

kurye-siparisi-nasil-olur

Verdiğimiz hizmetler bununla sınırlı değildir. Göndereceğiniz ürünün boyutunu, şeklini seçerek hem ücreti hesaplayın hem de ürünün gönderim süresini kolaylıkla hesaplayabilirsiniz. Ödeme seçeneklerinden belirterek güvenle ödemenizi yapabilirsiniz. Ürününüz sizden alınıp karşı tarafa iletildiğinde sitemizden puanla kısmına girerek hizmetimizi değerlendirebilirsiniz.

Bizi tercih etmenizdeki en önemli sebep; hızlı ve güvenle istediğiniz an size yakın olan kuryeye siparişinizi vermenizdir. Siparişinizi verdikten sonra dilerseniz puanlama da yapabilmeniz sizin memnuniyetinizi ölçmemiz açısından fazlasıyla önemlidir. Her saat siz müşterilerimize hizmet vermekten mutluyuz.

İlgili Yazılar

Kurye Fiyatları Ne Kadar?
Kurye Fiyatları Ne Kadar?
Kurye: Posta, kargo, mektup vb. gönderileri alıcıya ulaştıran kimse anlamına gelmektedir. Günümüzde birçok dosyanın gün içerisinde bir yerlere teslim edilmesi gerekiyor. Ama diğer yandan da işinize devam etmelisiniz. İşte bu...
Motokurye Hakkında Bilgiler
Motokurye Hakkında Bilgiler
Motokurye, motorsikletiyle çalışıp,herhangi bir yerden farklı bir adrese evrak ve belge taşıyan kişilere denir. Motokuryelerin en büyük avantajı, özellikle trafiğin yoğun olduğu illerde trafikten etkilenmeyerek evrak ve belgelerin bir an...
Kimler Kurye Olabilir
Kimler Kurye Olabilir
Müşteri memnuniyeti, hız, işin gereklerine uygun bir şekilde yerine getirilmesi, zaman yönetimi gibi konular işletmelerin en önemli rekabet edebilme unsurlarındandır. Bu nedenle araç trafiğinin yoğun olduğu noktalarda kuryelik özellikle zaman...