Kurye Cep Telefonuyla Arar Mı

İnsanlar günlük iş-hayat koşuşturmasında zamanın değerini daha iyi anlamaktadırlar. Zamanın değerini bilen kişiler ise ufak, basit işlerinde kendilerine çeşitli olanaklar sağlayan firmaları kullanmaktadırlar. Kuryelik bunlardan sadece birisi.

Acil durumlarınızda bir telefonla ya da online size yardıma koşan , göndermeniz gereken paketi zamanında uygun fiyata yerine ulaştıran firmalara başvurabilirsiniz . Peki hangi firmayı hangi nedenle seçmelisiniz?

hizli-kurye-hizmeti

Günümüzde hemen her alanda onlarca firma hizmet vermektedir. Ama bunların çoğu hizmet politikasından , kalitesinden habersiz olunca müşteriler adeta çile çekmektedir . En çok karşılaşılan sorunların başında kuryenin müşteriyi arayıp ondan kredi kartı vb. kişisel bilgilerini istemesidir. Dolandırıcılığın bir hayli artmış olduğu ülkemizde bu tür sorunlarla karşılaşan insanlarda paranoya daha fazla artmakta, dolayısıyla kime güveneceklerini tam olarak bilememektedirler.

Burada şunu belirtmekte yarar var; her ne durumda olursa olsun asla bir kurye sizin kişisel bilgilerinizi – anne kızlık soyadı vb. kredi kartı bilgilerinizi soramaz, sormaya da hakkı yoktur. Kuryenin görevi kendisine emanet edilen ve görevi olan paketi, istenilen sürede en iyi şekilde müşteriye iletmektir. Peki kurye telefonla arar mı? sorusuna gelirsek, paketin teslim edildiği yerde kimse yoksa, verilen adres doğru değilse ve gönderilen paket bilgilerinde alıcının telefon numarası ve ismi belirtilmişse kurye alıcı müşteriyi arayabilir. Ama yukarıda da belirttiğimiz gibi sizden asla özel bilgilerinizi isteyemez, istemesi de düşünülemez.

Delivery courier. Shipping and moving service background.

Hayatınızı kolaylaştıran hizmetleri güven içerisinde alabilmek için, siz yinede bildiğiniz, belirli bir altyapısı olan, geçmiş deneyimleriyle belirli bir müşteri kitlesi oluşturmuş, işini baştan sağma değil, profesyonelce yapan, hayat koşturmasında size ufakta olsa yardım etmeyi ilke edinmiş firmalara yönelmenizi tavsiye ederiz.

Türkiye’deki ilk online kurye hizmetini başlatmış olan ve bugüne kadar işini tam anlamıyla profesyonelce yapıp binlerce müşteriyi mutlu etmiş olan www.kuryem.com sitesi bu firmaların başında yer almaktadır. Huzur ve güven içerisinde hizmet alabileceğiniz firmaya bir telefon kadar uzaksınız.

İlgili Yazılar

İsteğe Bağlı Kurye Hizmetleri
İsteğe Bağlı Kurye Hizmetleri
Nerede olursanız olun artık acil gönderilerinizi yapmak için gönderim merkezi aramak zorunda değilsiniz! Hiçbir işinize ara vermeden, hatta bulunduğunuz konumdan çıkmadan istediğiniz noktaya gönderim yapmanız mümkün. İsteğe bağlı hızlı kurye...
Kurye’de Çalışma Saatleri
Kurye’de Çalışma Saatleri
Evinizde unuttuğunuz eşyaların bir an önce elinize ulaşması, önemli evrakların gerekli yerlere gitmesi, özel günlerde yolladığınız hediyelerin kırılmadan güvenle istenilen adrese varması gibi birçok önemli kurye hizmetini kaliteli olarak almanız...
Kurye Bayilikleri Veren Firmalar Hangileridir?
Kurye Bayilikleri Veren Firmalar Hangileridir?
Ülkemizde kurye taşımacılığı, günden güne değer kazanıyor. Sayılarında artış görülen kurye firmalarının bayilik vermeye başlaması da bir ilerleme niteliğindedir. Bazı firmalar kurye bayilikleri ile taşımacılık ağlarını genişletmekte. İşte bu kurye...