Kurye Cep Telefonuyla Arar Mı

İnsanlar günlük iş-hayat koşuşturmasında zamanın değerini daha iyi anlamaktadırlar. Zamanın değerini bilen kişiler ise ufak, basit işlerinde kendilerine çeşitli olanaklar sağlayan firmaları kullanmaktadırlar. Kuryelik bunlardan sadece birisi.

Acil durumlarınızda bir telefonla ya da online size yardıma koşan , göndermeniz gereken paketi zamanında uygun fiyata yerine ulaştıran firmalara başvurabilirsiniz . Peki hangi firmayı hangi nedenle seçmelisiniz?

hizli-kurye-hizmeti

Günümüzde hemen her alanda onlarca firma hizmet vermektedir. Ama bunların çoğu hizmet politikasından , kalitesinden habersiz olunca müşteriler adeta çile çekmektedir . En çok karşılaşılan sorunların başında kuryenin müşteriyi arayıp ondan kredi kartı vb. kişisel bilgilerini istemesidir. Dolandırıcılığın bir hayli artmış olduğu ülkemizde bu tür sorunlarla karşılaşan insanlarda paranoya daha fazla artmakta, dolayısıyla kime güveneceklerini tam olarak bilememektedirler.

Burada şunu belirtmekte yarar var; her ne durumda olursa olsun asla bir kurye sizin kişisel bilgilerinizi – anne kızlık soyadı vb. kredi kartı bilgilerinizi soramaz, sormaya da hakkı yoktur. Kuryenin görevi kendisine emanet edilen ve görevi olan paketi, istenilen sürede en iyi şekilde müşteriye iletmektir. Peki kurye telefonla arar mı? sorusuna gelirsek, paketin teslim edildiği yerde kimse yoksa, verilen adres doğru değilse ve gönderilen paket bilgilerinde alıcının telefon numarası ve ismi belirtilmişse kurye alıcı müşteriyi arayabilir. Ama yukarıda da belirttiğimiz gibi sizden asla özel bilgilerinizi isteyemez, istemesi de düşünülemez.

Delivery courier. Shipping and moving service background.

Hayatınızı kolaylaştıran hizmetleri güven içerisinde alabilmek için, siz yinede bildiğiniz, belirli bir altyapısı olan, geçmiş deneyimleriyle belirli bir müşteri kitlesi oluşturmuş, işini baştan sağma değil, profesyonelce yapan, hayat koşturmasında size ufakta olsa yardım etmeyi ilke edinmiş firmalara yönelmenizi tavsiye ederiz.

Türkiye’deki ilk online kurye hizmetini başlatmış olan ve bugüne kadar işini tam anlamıyla profesyonelce yapıp binlerce müşteriyi mutlu etmiş olan www.kuryem.com sitesi bu firmaların başında yer almaktadır. Huzur ve güven içerisinde hizmet alabileceğiniz firmaya bir telefon kadar uzaksınız.

İlgili Yazılar

Askerde Sivil Kurye Olmak
Askerde Sivil Kurye Olmak
Bütün erkeklerin hayatın da vazgeçilmez olan askerlik dönemi hepimizin başından eğlenceli ya da ve güzel maziler ile geçiyor.  Fakat asker de en çok rahat edenler kuryelerdir. Asker de eğer sivil...
Dijital Motorlu Kurye Uygulamaları
Dijital Motorlu Kurye Uygulamaları
“Ben nerdeysem kuryem orda!” anlayışı ile kurulmuş bir firma olan Kuryem, sizi zor zamanlarınızda güvenilir ve hızlı kurye arama derdinden kurtaracak. Kuryem şirketi en yakın mesafedeki motorlu kurye çalışanını bulunduğunuz...
Şehir İçi Kurye Servisi
Şehir İçi Kurye Servisi
Türkiye de birçok otel ve mağaza gibi firmaların aynı zaman da lokantaların sürekli ve sık olarak kullandıkları bir hizmet olan şehir içi kurye hizmetidir. Şehir içi kurye hizmetine illa ki...