Kurye Araçlarına Takip Sistemi

Araç takip sistemleri, çoğumuzun duyduğu ancak tam olarak hangi amaçla kullanıldığı hatta kullanılabileceği konusunda net bir bilgiye sahip olmadığı bir konudur. Kişisel amaçlı kullanımın yanında daha çok kurumsal amaçlı kullanımıyla ön plana çıkan bu sistemlerden kısaca bahsedelim.

Kişisel amaçlı araç takip sistemlerini, aracınızın nerede olduğunu öğrenmek, herhangi bir çalınma vs. durumda aracınızın yerini tespit etmek amacıyla kullanabilirsiniz. Kurumsal kullanımda ise firmalar en kısa rotaları hesaplamak, yakıt tüketimini takip etmek, araçlarının güvenliği açısından yer kontrolü yapmak vb. amaçlar için kullanırlar.

Kurye-Araclarina-Takip-Sistemi

Araç takip sistemlerini en etkin kullanan firmalar hiç şüphesiz ki kargo ve kurye hizmeti veren firmalar. Hem operasyonel işlemleri sistem içerisinde gözlemleyip raporlarken hem de son kullanıcı yani müşteriye kargosunun nerede olduğu bilgisinin verilmesi sağlanmaktadır. Tüm bu işlemler çağrı merkezi, veri merkezi, müşteri ve takip edilen araç döngüsü içerisinde ele alınmaktadır.

İnternet çağında bulunduğumuz bu dönemde bilgisayar, akıllı telefonlar ve tabletlerle araç, kargo takip işlemleri de çok kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Hatta sadece gelen kargonuzun yerini öğrenmek için değil size en yakın kuryenin nerede olduğunu öğrenebilir, teslimatınızı kuryeyi adresinize çağırarak yapabilirsiniz.

Tüm bu işlemleri kolayca yapabileceğiniz Türkçe arayüze sahip bir uygulama var: “kuryem”

Kurye-takip-hizmeti

İster bilgisayarınızdan, ister tabletinizden isterseniz akıllı telefonunuza uygulamayı indirerek sadece birkaç adımda kuryenizi çağırabilir, teslimatınızı yapabilirsiniz. Sonrasında teslimatınızın nerede olduğunu araç takip sistemi haritası üzerinden an ve an kontrol edebilirsiniz.

Her kullanıcının aklında bu hizmeti kullanırken ne kadar ödeyeceği konusu olacaktır, sistem içerisinde sizi adım adım yönlendiren bir menü mevcut bu sayede gönderim şeklini, gönderi boyutunu ve türünü seçtiğinizde henüz kuryeyi çağırmadan bu hizmete ne kadara sahip olacağınızı görmenizde mümkün.

İlgili Yazılar

Dijital Motorlu Kurye Uygulamaları
Dijital Motorlu Kurye Uygulamaları
“Ben nerdeysem kuryem orda!” anlayışı ile kurulmuş bir firma olan Kuryem, sizi zor zamanlarınızda güvenilir ve hızlı kurye arama derdinden kurtaracak. Kuryem şirketi en yakın mesafedeki motorlu kurye çalışanını bulunduğunuz...
Kuryem Akademi
Kuryem Akademi
Türkiye de ilk ve tek online kurye sitesi kuryem.com sitesi alanında çığır açmaya devam etmektedir. Ancak insanlar bazen aceleci olduklarından veya güven mevzuundan dolayı bazı sorunlar ile karşılaşmaktadır. Türkiye de...
Kişiye Özel Kurye Uygulaması
Kişiye Özel Kurye Uygulaması
Online mobil kurye hizmeti Kuryem.com, telefonunuza indireceğiniz uygulama sayesinde sizi acil durumlarda kurye arama zahmetinden kurtarıyor. Bir tuşa dokunarak size en yakın kuryeyi çağırabileceğiniz mobil uygulama sayesinde hem zamandan kazanacaksınız...