Kurye Araçlarına Takip Sistemi

Araç takip sistemleri, çoğumuzun duyduğu ancak tam olarak hangi amaçla kullanıldığı hatta kullanılabileceği konusunda net bir bilgiye sahip olmadığı bir konudur. Kişisel amaçlı kullanımın yanında daha çok kurumsal amaçlı kullanımıyla ön plana çıkan bu sistemlerden kısaca bahsedelim.

Kişisel amaçlı araç takip sistemlerini, aracınızın nerede olduğunu öğrenmek, herhangi bir çalınma vs. durumda aracınızın yerini tespit etmek amacıyla kullanabilirsiniz. Kurumsal kullanımda ise firmalar en kısa rotaları hesaplamak, yakıt tüketimini takip etmek, araçlarının güvenliği açısından yer kontrolü yapmak vb. amaçlar için kullanırlar.

Kurye-Araclarina-Takip-Sistemi

Araç takip sistemlerini en etkin kullanan firmalar hiç şüphesiz ki kargo ve kurye hizmeti veren firmalar. Hem operasyonel işlemleri sistem içerisinde gözlemleyip raporlarken hem de son kullanıcı yani müşteriye kargosunun nerede olduğu bilgisinin verilmesi sağlanmaktadır. Tüm bu işlemler çağrı merkezi, veri merkezi, müşteri ve takip edilen araç döngüsü içerisinde ele alınmaktadır.

İnternet çağında bulunduğumuz bu dönemde bilgisayar, akıllı telefonlar ve tabletlerle araç, kargo takip işlemleri de çok kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Hatta sadece gelen kargonuzun yerini öğrenmek için değil size en yakın kuryenin nerede olduğunu öğrenebilir, teslimatınızı kuryeyi adresinize çağırarak yapabilirsiniz.

Tüm bu işlemleri kolayca yapabileceğiniz Türkçe arayüze sahip bir uygulama var: “kuryem”

Kurye-takip-hizmeti

İster bilgisayarınızdan, ister tabletinizden isterseniz akıllı telefonunuza uygulamayı indirerek sadece birkaç adımda kuryenizi çağırabilir, teslimatınızı yapabilirsiniz. Sonrasında teslimatınızın nerede olduğunu araç takip sistemi haritası üzerinden an ve an kontrol edebilirsiniz.

Her kullanıcının aklında bu hizmeti kullanırken ne kadar ödeyeceği konusu olacaktır, sistem içerisinde sizi adım adım yönlendiren bir menü mevcut bu sayede gönderim şeklini, gönderi boyutunu ve türünü seçtiğinizde henüz kuryeyi çağırmadan bu hizmete ne kadara sahip olacağınızı görmenizde mümkün.

İlgili Yazılar

Motosikletli Kurye Takip Ve Yönetim Sistemi
Motosikletli Kurye Takip Ve Yönetim Sistemi
Hiçbir gecikme yaşamadan, en acilinden göndermeniz gereken bir paket var. Ne yapacaksınız? Hiçbir sıkıntı yaşamamak için tabii ki Kuryem’e başvuracaksınız! Kuryem, internet teknolojisiyle kaliteli kuryecilik hizmetini birleştirmiş, inovatif bir oluşumdur....
Kurye İle Tüm Türkiye’ye Teslimat
Kurye İle Tüm Türkiye’ye Teslimat
Ülkemizde kurye hizmeti diğer ülkelerde de olduğu gibi oldukça fazlaca kullanılmaktadır. Bu hizmet hem hesaplı hemde güvenilir olduğundan dolayı oldukça fazlaca tercih edilir. Kurye ile tüm Türkiye’ye teslimat sağlanmaktadır. Bundan...
İstanbul’da Kurye Hizmetleri
İstanbul’da Kurye Hizmetleri
İstanbul’da yaşıyorsanız, ulaşımın ne kadar zor olduğunu bilirsiniz. Sizin için önemli olan gönderilerinizi, bu bir zarfta olabilir, bir hediyede içeriği ne olursa olsun dilediğiniz kişi veya kuruma ulaştırmak isterseniz, İstanbul’da...