Kuryem uygulaması KURYEM Teknoloji A.Ş. tarafından lojistik sektöründe hizmet vermek amacıyla , kurye ,yazılım ve işletme alanında deneyimli yönetici kadrosuyla kurulmuştur.Kuryem motorlu kurye firmalarını ve bu kurye hizmetinden yararlanan müşterileri (kurumsal, bireysel) bir araya getiren bir yazılımdır.

Mega şehirlerde günümüz trafik koşulları düşünüldüğü zaman acil evrak , paket ,hususi eşya gönderimi ,ulaştırma konusu, hem bireysel , hem kurumsal kullanıcıları zora sokmaktadır. Motorlu kuryeler bir nebze olsun trafik sorunundan çok fazla etkilenmemekte ve ulaşım sürelerini çok daha aza indirmektedir. Fakat günümüzde kurye kullanımı çok ekonomik olmamasından dolayı ve de insanların kurye taşımacılığı konusunda yeterli bilgiye sahip olmamasından dolayı çok yaygın olarak kullanılmamaktadır.

Kuryem uygulaması ile artık unuttuğunuz bir şeyi veya iş için göndermeniz gereken evrakları , A noktasından aldırıp B noktasına bıraktırmak , telefonunuzdan yapacağınız birkaç dokunuşla çok kolay bir şekilde gerçekleşecektir.

Kuryemin kuruluş amacı müşterilere ve kurye firmalarına daha verimli , hızlı ,kolay ve ekonomik çözümler getirebilmektir. Bu çözümleri , çağımızın mobil uygulamalarında teknolojiyi kullanarak en üst seviyede kullanıcı deneyimi sağlamayı misyon edinmiştir.