https://kuryem.com/wp-content/uploads/2022/06/hakkimizda.png

Hakkımızda

Kuryem uygulaması,Kuryem Teknoloji A.Ş. tarafından lojistik sektöründe hizmet vermek amacıyla,kurye,yazılım ve işletme alanında deneyimli yönetici kadrosuyla kurulmuştur.Kuryem,taşıyıcıfirmaları ve bu lojistik hizmetinden yararlanan kurumsal ve bireysel müşterileri bir araya getiren bir yeni nesil lojistik zinciridir.

Sen Neredeysen Kuryem Orada!

Kuryem ile gün içi teslimat deneyimi en uygun fiyatlarla seni bekliyor! İster bireysel ister kurumsal gönderilerinizi Kuryem’le güvenle gönderin. Kuryem; sana en yakında kuryeleriyle 7/24 hizmetinde.

Kullanıcıların hayatını kolaylaştırmak için tasarlanmış yeni arayüzü ve eşsiz kullanıcı deneyimiyle yeni nesil lojistik teknolojisi artık cebinizde.

Sana En Yakın Kurye!

Sen neredeysen Kuryem taşıyıcıları orada! Haritadan sana en yakın kuryeleri görebilir ve vakit kaybetmeden gönderini oluşturabilirsin. Sana en yakın kurye, en kısa sürede kapında olacak!

Gönderi Oluşturmak Çok Kolay!

Kuryem uygulaması ile gönderi oluşturmak artık çok kolay! Her gönderi türüne uygun adımları takip et, aracını seç, alış ve teslim noktalarını belirle, en uygun fiyatlardan yararlan ve gönderini canlı bir şekilde takip et! Kuryem’le teslimat işte bu kadar kolay!

Kuryem Firmaların Yanında!

Toplu gönderi yükleme özelliği ile gün içi teslimatlarını tek seferde tamamla! Üstelik firmana özel anlaşmalar ile sabit fiyat veya bölgesel fiyatlandırmadan da yararlanabilirsin.

Hızlı ve Kolay Kayıt Ol!

Kuryem’ekayıt olmak da giriş yapmak da çok kolay! Telefon numarını yaz, onay kodu gir ve Kuryem’in yeni nesil lojistik teknolojisinden sen de yararlan.

Uygun Fiyatlardan Yararlan!

Kuryem, güvenli ve hızlı teslimatı en uygun fiyatlarla sunar.