Aklınıza takılan tüm soruların cevapları burada!

https://kuryem.com/wp-content/uploads/2022/05/Ekran-Resmi-2022-05-31-13.50.05-768x757.png
Kuryem nedir?

Kuryem, sistemine kayıtlı taşıyıcılar ile bireysel ve kurumsal göndericileri buluşturan yeni nesil akıllı lojistik zinciridir.

Kuryem'i hangi platformlarda kullanabilirim?

Kuryem,hem iOS hem de Android mobil cihazlarda kullanılabilir. Aynı zamanda www.kuryem.com web sitesinden de tüm işlemler gerçekleştirilebilir.

Kuryem güvenli midir?

Evet, birlikte çalıştığımız tüm taşıyıcılar özenle seçilmektedir. İşinde tecrübeli ve gizlilik kurallarına uygun bir şekilde çalışan ekibe sahiptir.

Neden Kuryem'i kullanmalıyım?

Kuryem, tüm gün içi teslimatlarda size en hızlı ve en ekonomik çözümü sunar. Bulunduğunuz bir adresten veya alımın gerçekleşmesini istediğiniz bir noktadan aynı şehir içinde dilediğiniz adrese talep edeceğiniz araç ile gönderim sağlayabilirsiniz. Bu sayede zamanınızı harcamadan, işinizi Kuryem ile halledebilirsiniz.

Kuryem ile her şeyi gönderebilir miyim?

Evet! Kuryem’in farklı araç tipleri ile dilediğiniz ölçüde gönderiyi istediğiniz adrese iletebilirsiniz. Gönderi boyutları ile ilgili detaylı bilgiye sahip değilseniz endişelenmeyin. Her gönderi türü için gerekli bilgiyi uygulamada bulabilirsiniz.

Taşıyıcı çağırdıktan sonra çağrıyı iptal edebilir miyim?

Evet, iptal edebilirsiniz. Fakat bir taşıyıcı adresinize doğru yola çıktıysa gönderim bedelinin %50’sini ödemek zorunda kalacağınızı unutmayın.

Taşıyıcı, gönderimi teslim etmeden gönderimi iptal edebilir miyim?

Taşıyıcı, gönderimi teslim etmeden gönderimi iptal edebilir miyim?

Evet, iptal edebilirsiniz. Fakat taşıyıcı gönderen adrese geri dönmek zorunda kalacağı için hizmet bedeli kadar ek ücret ödemek zorunda kalacağınız unutmayın.

Gönderimin içeriğini taşıyıcıya göstermek zorunda mıyım?

Gönderimin içeriğini taşıyıcıya göstermek zorunda mıyım?

Gönderi içeriğine ilişkin belgeleri ve diğer önemli bilgileri tam ve doğru olarak taşıyıcıya bildirmek zorundasınız. Eksik ve yanlış bildirimlerden doğacak her türlü sorumluluk kullanıcıya ait olacaktır.

Kredi kartı bilgilerim ve kişisel bilgilerim güvende mi?

Kredi kartı bilgilerim ve kişisel bilgilerim güvende mi?

Evet, kredi kartı bilgilerinizİyzico güvencesi altındadır. Kişisel bilgilerini üçüncü şahıslarla paylaşılmamak üzere güvenli bir şekilde saklıyoruz.