Cep Telefonundan Direkt Kurye Çağır

Gün geçtikçe zamanımız bizim için çok daha değerli oluyor. Teslim etmemiz gereken işler, uzun süren toplantılar hele ki uzun çalışma saatlerimiz varsa bazen 24 saat bile yetmemektedir. Bu tempoda iş için çok önemli bir evrağı acilen şehir dışında bir firmaya göndermemiz gerekiyorsa, günü verimli kullanmak bizim için çok önemli olmaktadır.

kurye-sektörü

Sadece yoğun iş hayatı sebebiyle de değil zamanın bizim için değerli olması, gün boyu bir çok şeyle uğraşıyoruz. Örneğin küçük kızımızın doktor randevusuna yetişmek zorundayız ya da oğlumuzun okul gösterisini kaçıramayız. Bu telaşe içerisinde bir de göndermemiz gereken önemli bir paket varsa zamanla yarışmak zorunda kalıyoruz. Büyük şehirlerde bu daha da sıkıntılı bir hal almaktadır.

Paketi kargo şirketine götürmek hele trafik yoğunluğunda bir de gideceğimiz istikametin tam tersi konumdaysa tam bir işkence halini alıyor. Hemen cep telefonumuzla bir kurye çağırıp paketi teslim almalarını bekliyoruz.

alo-kurye

Aslında yaşadığımız ortak sorun ne kadar acil ve önemli olduğunu belirtmemize rağmen evde tutsak kalıp gelecek olan kuryeyi beklemek. Çünkü kurye şirketlerinin sıklıkla yaptığı hata belirttikleri saatte gelmemeleri oluyor. Saat 13.00 da teslim alacaklarını belirtmelerine rağmen gelmemeleri, saat 14.00 daki randevunuza yetişme zorunluluğunuzla birleşince; evden çıktığınızda siz evde yokken gelmeleri tüm olanları bir kabusa dönüştürmektedir. Şirketi tekrar aradığınızda karşılaştığınız cevapsa, “arkadaşları hemen yönlendiriyoruz!” İşte bu noktada tüm işler aksıyor.

Buna çözüm olarak daha profesyonel bir hizmet anlayışı çerçevesinde görev yapan kuryem tüm bu sorunları ortadan kaldırıyor. İster akıllı telefonunuza uygulamayı indirin ister resmi internet sitesinden ulaşabilmektesiniz. En güvenilir kurye hizmetiyle tanıyabilirsiniz.

kurye-teslim-hizmeti

Artık önemli evraklarınızı ya da acil gönderilmesi gereken paketlerinizi bilgisayarınız yanınızda yokken bile cep telefonunuzdan size en yakın kuryeyi harita üzerinde gösteriyor ve hızlı bir şekilde kapınızdan teslim alıyor. Kuryem Akademinin  sağladığı lokasyon bazlı konum belirleme hizmeti sayesinde adres bilgisi yazma zahmetinde olmadan konumunuza en yakın kuryeyi çağırıp paketinizi gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. Böylelikle değerli vaktiniz size kalır.

İlgili Yazılar

Şehirlerarası Hızlı Teslimat
Şehirlerarası Hızlı Teslimat
Kurye hizmetleri motorlu kurye, yaya kurye, bisikletli kurye ya da arabalı kurye hizmetleri olmak üzere farklı çeşitlerde gerçekleşebilir. Bütün hizmet şekillerinde amaç aynıdır; en kısa sürede istenilen paketin doğru adrese...
Kurye İle Tüm Türkiye’ye Teslimat
Kurye İle Tüm Türkiye’ye Teslimat
Ülkemizde kurye hizmeti diğer ülkelerde de olduğu gibi oldukça fazlaca kullanılmaktadır. Bu hizmet hem hesaplı hemde güvenilir olduğundan dolayı oldukça fazlaca tercih edilir. Kurye ile tüm Türkiye’ye teslimat sağlanmaktadır. Bundan...
Kurye Olacağım Ama Motorsiklet Deneyimim Yok!
Kurye Olacağım Ama Motorsiklet Deneyimim Yok!
Kurye sınıfının bir alt dalı olan moto kuryelik; özellikle büyük ve kalabalık olan, trafiği yoğun olan şehirlerde ihtiyaç duyulması hâlinde ortaya çıkan bir meslek dalıdır. Moto kuryeler, sadece motosikletle çalışırlar...