Cep Telefonundan Direkt Kurye Çağır

Gün geçtikçe zamanımız bizim için çok daha değerli oluyor. Teslim etmemiz gereken işler, uzun süren toplantılar hele ki uzun çalışma saatlerimiz varsa bazen 24 saat bile yetmemektedir. Bu tempoda iş için çok önemli bir evrağı acilen şehir dışında bir firmaya göndermemiz gerekiyorsa, günü verimli kullanmak bizim için çok önemli olmaktadır.

kurye-sektörü

Sadece yoğun iş hayatı sebebiyle de değil zamanın bizim için değerli olması, gün boyu bir çok şeyle uğraşıyoruz. Örneğin küçük kızımızın doktor randevusuna yetişmek zorundayız ya da oğlumuzun okul gösterisini kaçıramayız. Bu telaşe içerisinde bir de göndermemiz gereken önemli bir paket varsa zamanla yarışmak zorunda kalıyoruz. Büyük şehirlerde bu daha da sıkıntılı bir hal almaktadır.

Paketi kargo şirketine götürmek hele trafik yoğunluğunda bir de gideceğimiz istikametin tam tersi konumdaysa tam bir işkence halini alıyor. Hemen cep telefonumuzla bir kurye çağırıp paketi teslim almalarını bekliyoruz.

alo-kurye

Aslında yaşadığımız ortak sorun ne kadar acil ve önemli olduğunu belirtmemize rağmen evde tutsak kalıp gelecek olan kuryeyi beklemek. Çünkü kurye şirketlerinin sıklıkla yaptığı hata belirttikleri saatte gelmemeleri oluyor. Saat 13.00 da teslim alacaklarını belirtmelerine rağmen gelmemeleri, saat 14.00 daki randevunuza yetişme zorunluluğunuzla birleşince; evden çıktığınızda siz evde yokken gelmeleri tüm olanları bir kabusa dönüştürmektedir. Şirketi tekrar aradığınızda karşılaştığınız cevapsa, “arkadaşları hemen yönlendiriyoruz!” İşte bu noktada tüm işler aksıyor.

Buna çözüm olarak daha profesyonel bir hizmet anlayışı çerçevesinde görev yapan kuryem tüm bu sorunları ortadan kaldırıyor. İster akıllı telefonunuza uygulamayı indirin ister resmi internet sitesinden ulaşabilmektesiniz. En güvenilir kurye hizmetiyle tanıyabilirsiniz.

kurye-teslim-hizmeti

Artık önemli evraklarınızı ya da acil gönderilmesi gereken paketlerinizi bilgisayarınız yanınızda yokken bile cep telefonunuzdan size en yakın kuryeyi harita üzerinde gösteriyor ve hızlı bir şekilde kapınızdan teslim alıyor. Kuryem Akademinin  sağladığı lokasyon bazlı konum belirleme hizmeti sayesinde adres bilgisi yazma zahmetinde olmadan konumunuza en yakın kuryeyi çağırıp paketinizi gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. Böylelikle değerli vaktiniz size kalır.

İlgili Yazılar

Kimler Kurye Olabilir ?
Kimler Kurye Olabilir ?
Hayatın ritmi her geçen gün biraz daha artıyor. Yetişmesi gereken işler çoğalıyor. Bu keşmekeşte bazen bazı işleri sizin yerinize yapabilecek bir yardımcıya ihtiyaç duymanız oldukça olası. İşte bu noktada ,...
Türkiyede Aynı Gün Teslimat Yapan Siteler
Türkiyede Aynı Gün Teslimat Yapan Siteler
Gönderi hızında sektör lideri olan Kuryem, “Ben Nerdeysem Kuryem Orda!” sloganıyla yola çıkmış bir kurye hizmeti şirketidir. Zaman kaybetmeden, aynı gün teslimat yapan bir kurye firmasıyla çalışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz....
Güvenli Hızlı Dağıtım
Güvenli Hızlı Dağıtım
Hızlı biçimde teslim edilmesi gereken önemli gönderilerinizi yollamak için kurye bulamıyor musunuz? Güvenilmez kargo şirketleriyle çalışmaktan, onların çalışma saati anlayışına uymaktan, tenha sokaklarda gönderim merkezi aramaktan yoruldunuz mu? Çözüm güvenli...