Yerel İşletmeler Daha İyi Gönderi Seçenekleri için Kurye Hizmetlerini Kullanıyor

8 Eylül 2022Yazar: Kuryem

Tarihte bilinen ilk kuryeler 4400 yıl önce Mısır’daydı. Firavunlar yazılı belgelerini teslim etmek için kurye kullanırlardı. Bugün, tüm zorluklara rağmen, kurye hizmetleri hala popüler ve dünya çapında büyüyen bir endüstrinin parçasıdır.

Kuryeler, aynı gün veya ertesi gün teslimat hizmetleri için genellikle en ucuz seçenektir;

Çünkü, teslim alma ve bırakma için şehirler içinde bisiklete veya motorlara binebilir ya da araba kullanabilirler. Tıbbi ekipman ve ilaçlar gibi hassas nakliye için de en güvenilir seçenek olabilirler.

Yerel İşletmeler Daha İyi Gönderi Seçenekleri için Kurye Hizmetlerini Kullanıyor;

Forbes ile ilgili yeni bir makale, aynı gün teslimat hizmeti arayan işletmelerin bu yıl e-ticarette kuryeleri nasıl büyük trendlerden biri haline getirdiğini ayrıntılarıyla anlatıyor. “Aynı gün teslimat trendi, her büyüklükteki şirket tarafından yönlendiriliyor” diye açıklıyorlar. Aslında pek çok büyük isim şirketi, tüketicilerini ürünlere tam istedikleri anda bağlamalarına yardımcı olmak için yerel mesajlaşma servisleriyle çalışmayı deniyor.

Olumsuz Hava Koşullarına Aynı Gün Kargo Hizmeti;

Eşyaların bisikletle teslim edilmesinin bir zorluğu, kötü hava veya yol koşullarının olduğu günlerde hizmetlerin ertelenebilmesidir. Bazen bazı ülkeler şiddetli yağmur ve sel güvenli seyahati engellediği için istikrarsız hava ülke genelinde teslimatları durdurabilir. Tabi ki bu olağan bir durumdur ancak aynı gün teslimat seçeneği sunun kuryeler bu tarz durumların üstesinden gelmeyi diğer şirketlere oranla daha iyi başarabilmektedir.

Unutmayın, Google Play veya App Store’dan Kuryem mobil uygulamasını indirerek ya da kuryem.com web sitesini ziyaret ederek tüm gönderilerinizi kolayca, güvenle, zamanında iletebilirsiniz. Şimdi gönderinizi oluşturun, size özel araç tipini seçin, hızlı ve güvenli teslimatın keyfini çıkarın.