Neden Kurye Hizmeti Kullanmalısınız?

3 Eylül 2022Yazar: Kuryem

Posta servisi ve diğer yerel teslimat hizmetleri oldukça faydalı olsa da, aynı gün gönderilmesi veya teslim edilmesi gereken önemli bir belgeniz varsa nasıl bir yol izleyebilirsiniz?

Aynı gün, adından da anlaşılacağı gibi aynı gün anlamına gelir. Gönderinizi sabah gönderirseniz ve teslimat adresine gece ulaşırsa, bu aynı gün içerisinde ulaşmış demektir. Ancak bir yere acilen bir şeyi gönderme ihtiyacınız olduğunda, gün sonunda oraya ulaşmasını istemezsiniz. En kısa zamanda orada olmasını istersiniz.

Bu zamanlar için, aynı gün teslimat hizmeti veren bir kuryeye başvurmak en iyisidir. Paketinizi alırlar ve en kısa sürede gitmesi gereken yere götürürler. Maliyet açısından verimli bir teslimat çözümü olmanın yanı sıra kurye hizmetleri başka büyük avantajlar da sunar. İşte kurye kullanmanın birkaç faydası;

Para Tasarrufu

Aynı gün teslimat kurye şirketleri, özellikle gönderi ağır ve/veya hacimli olduğunda hem bireysel hem de kurumsal paradan tasarruf edebilir. Bunun nedeni, standart nakliye şirketleri için ağırlığın olağan maliyet faktörü olmasıdır. Kurye aynı gün teslimat hizmetlerinde birincil maliyet faktörü mesafedir. Ağır bir paketi kısa bir mesafeye göndermeniz gerekiyorsa, kurye ile çok daha az ödersiniz.

Kolaylık

Aynı gün teslimat kuryeler, siparişi alıp tatiller dahil haftanın yedi günü, günde 24 saat teslim edebilir. Standart nakliye şirketlerinin teslim edemediği zamanlarda, paketinizi gitmesi gereken yere ulaştırmak için aynı gün teslimat kurye hizmetlerine güvenebilirsiniz.

Bu aynı zamanda ortaya çıkabilecek son dakika teslimat sorunlarının çözülmesine de yardımcı olur. Son saniyede teslim edilmesi gereken bir şeye ihtiyacınız varsa, sizi kurtarmak için aynı gün teslimat kuryelere güvenebilirsiniz.

İşin aslı, kuryelerin standart nakliye gümrüklerinden daha ucuz ve daha uygun olmasıdır. Herhangi bir sorunuz varsa, yorumlarda sormaktan çekinmeyin.

Unutmayın, Google Play veya App Store’dan Kuryem mobil uygulamasını indirerek ya da kuryem.com web sitesini ziyaret ederek tüm gönderilerinizi kolayca, güvenle, zamanında iletebilirsiniz. Şimdi gönderinizi oluşturun, size özel araç tipini seçin, hızlı ve güvenli teslimatın keyfini çıkarın.