Motor Kurye Hizmeti Son Dönemlerde Neden Bu Kadar Popüler

3 Ekim 2022Yazar: admin

Kurye hizmeti günümüzde yaygın olarak kullanılan ve popüler meslek dalı olmaya devam ediyor. Bu sürece özellikle e-ticaret firmalarının benimsemiş olduğu politika ve sayılarının hızla artışı büyük katkı sağlamıştır. Standart kargoculuğun dışında hızlı ve etkili bir çözüm sunan motor kurye hizmeti taşımacılıkta yeni bir dönem başlatmıştır. Gün içinde yetiştirilmesi gereken acil ve mühim evrakların teslimatı için değerlendirilen motorlu kuryeler ürünlerin hassaslığına dikkat ederek titizlikle işlerini yürütüyor. En büyük avantajı ise şehir içi trafik nedeniyle ulaştırılması acil olan paketlerin hızlı bir şekilde teslim edilebilmesini sağlamasıdır. Titizlikle gerçekleştirilen taşıma süreci teslimatın tamamen kişiye özel bulunduğu konuma götürülerek elden teslim yapılabilmesini sağlıyor.

Kazanç Oranı Yüksek

Klasik kuryecilikte belirlenmiş bir saat aralığında ancak taşımacılık hizmetinden faydalanılabilir. Ancak Kuryem firmasında olduğu gibi gün içinde istenen herhangi bir saat diliminde getirilmesi gereken gönderinin süresinde daha esnek davranılabilir. Motor kurye hizmetinin gün geçtikçe daha çok talep görmesindeki bir başka neden ise kazanç oranıdır. Belirlenmiş saatler arasında sunulan hizmette paket başına ödeme yapılır. Bu süreçte belirli firmalara bağlı kalarak motor kurye hizmetini yapmak isteyen kişi isterse kendi motorunu kullanarak da bu işi sürdürebilir.

Gün içi Hızlı Teslimat Garantili

Sunulan motor kurye hizmetinde taşıması yapılacak olan ürünün boyutu fark etmeksizin istenen alana aynı hız ve performansta ürün teslimatı sağlanır. Teslimat sürecinde herhangi bir evrak dışında büyük ağırlıklardaki farklı bir ürünün teslimatı da aynı yöntemlerle kişiye iletilir. Motor kuryeler aracılığı ile iletilmesi gereken ürünün alınabilmesi için şehir içi evden eve taşıma hizmeti de sunulur. Bulunulan adrese gelen motor kuryeler herhangi bir ürün teslimatı noktasına gitmeye gerek kalmadan paketi alır. Ardından güvenilir bir şekilde yüklenen paketler talep edilen noktaya hızlı bir şekilde ulaştırılır. Gün içinde ürünün istenen alana iletilmesi kısa sürede tamamlanır.

Güvenilir Taşımacılık Hizmeti

Motor kuryecilik yapabilmek için A1 ya da A2 ehliyetin olması yeterli oluyor. Arabalı kurye hizmetinde ise B sınıfı ehliyet aranıyor. Kişi istediğinde kendi motorunu kullanarak da bu hizmeti sunabiliyor. Ay sonunda ise en az 5.000 TL kazanç sağlayabiliyor. Motor ile bu hizmet sunulduğunda bu rakam 7.000 TL’yi aşabiliyor. Gün içerisinde belirlenmiş noktalara yapılan teslimat hizmeti bireysel gelir açısından tatmin edici bir seviyeye ulaşırken öte yandan hizmeti alan taraflar içinde hızlı ve güvenilir bir ortam oluşturuyor. Gizliliğin ön planda olduğu belgelerin teslim edilmesi gereken ihtiyaç durumunda motor kuryeler aracılığı ile kişiden alınan dosya güvenilir bir şekilde gizlilik esasına dayalı olarak istenen alana teslim ediliyor.

Son dönemlerde popülerliği gittikçe artan motor kurye hizmetinin şehir içi taşımacılığı hızlı hale getirebilmesinde büyük katkısı oluyor. Talepte yaşanan artışta gittikçe yaygın hale gelen e-ticaret hizmetinin etkisi büyük oluyor. Taşıması yapılacak ürünün boyutu fark edilmeksizin istenen alana gizlilik esasına dayalı olarak gönderi oluşturulabiliyor. Eşyaların kırılma, yırtılma, zarar görme riski ortadan kalkıyor. Yoğun iş temposu arasında kişiye zaman kazandırıyor. Motor kuryeler şehir içi teslimat noktalarında trafik problemini aşarak takip edilebiliyor. Navigasyon sistemi üzerinden ürün taşımacılığı gerçekleştirilebiliyor. Günümüzde pek çok firma motor kuryeleri kullanarak klasik taşımacılık hizmetinin dışında gün içerisinde ekspress taşıma hizmeti de sunuyor. Bu durum anlık olarak 30 dakika ile 60 dakika arasında ürünün teslim edilmesi gerektiği anlarda acil ihtiyacı karşılıyor. Elbette ki hızlı teslimatta oluşabilecek ücret farklılığının müşteri tarafından da göz önünde bulundurulması gerekiyor. Sonuç olarak hızlı, güvenilir taşımacılık hizmeti ürün boyutu fark etmeksizin 7/24 gizliliğe önem vererek uygun fiyatlarla kişiye sunuluyor.

Unutmayın, Google Play veya App Store’dan Kuryem mobil uygulamasını indirerek ya da kuryem.com web sitesini ziyaret ederek tüm gönderilerinizi kolayca, güvenle, zamanında iletebilirsiniz. Şimdi gönderinizi oluşturun, size özel araç tipini seçin, hızlı ve güvenli teslimatın keyfini çıkarın.