Moto Kurye İle Gönderinin En Temel Avantajları

14 Eylül 2022Yazar: Kuryem

Geleneksel kurye ve kargo yöntemleri işletmeniz için gerekli teslimatları yapsa da bazen moto kurye kullanmak zaman kaybını önler ve birçok farklı avantajdan yararlanmanızı sağlar. İşte moto kurye ile teslimatın 5 avantajı;

7/24 Teslimat

Hızlı teslimat söz konusu olduğunda, müşterilerinizi mutlu ve memnun etmenin bir yolu motosiklet kullanmaktır. Ayrıca, diğer nakliye hizmetlerinde mevcut olan pek çok rahatsızlıkla da karşılaşmazlar. Motosikletlerle daha hızlı teslimatların da işinizin büyümesi üzerinde etkisi vardır. Yüksek kaliteli teslimat hizmetine ne kadar çok insan güvenirse, kar payınız o kadar yüksek olur.

Hızlı Teslimat

Motosiklet teslimatları hem tüketiciye hem de işletme sahibine fayda sağlar. Hızlı teslimat avantajı, bozulabilir ürünlerin nihai dağıtım noktalarına ulaştırılmasına ihtiyaç duyan işletmeler için çok önemlidir. Öte yandan, acil teslim edilmesi gereken herhangi bir belge veya ürün, hızlı teslimat avantajı ile zaman kaybı olmadan teslim edilebilmektedir. Trafikte daha hızlı hareket eden moto kuryelerin teslimatları da hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Uygun Fiyat

Küçük bir işletmeyseniz, ürünlerinizi müşterilerinize ulaştırmak için her zaman en uygun maliyetli seçenekleri istersiniz. Moto kurye hizmeti daha az yakıt ikmali gerektirdiği için daha ucuz bir seçenek olsa da kısa mesafelerde ürün taşımanın da en pratik yoludur.

Kurye Takibi

Teslim edilmesini istediğiniz teslimatların durumunu uygulama üzerinden kolayca takip edebilirsiniz. Teslimat hizmetinin başından sonuna kadar interaktif bir deneyim sunan bu avantaj sayesinde tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Güvenli ve Kolay Teslimat

Özel teslimat poşetlerinde muhafaza edilen paketler, taşıma sırasında herhangi bir zarar görmeden güvenli bir şekilde varış noktasına teslim edilir. Öte yandan tüm bilgi ve detayların yer aldığı özel otomasyon sisteminde kolay teslimat avantajı öne çıkıyor.

Unutmayın, Google Play veya App Store’dan Kuryem mobil uygulamasını indirerek ya da kuryem.com web sitesini ziyaret ederek tüm gönderilerinizi kolayca, güvenle, zamanında iletebilirsiniz. Şimdi gönderinizi oluşturun, size özel araç tipini seçin, hızlı ve güvenli teslimatın keyfini çıkarın.