Kurye Hizmeti İle Toplu Gönderim Avantajları

22 Ekim 2022Yazar: admin

Kurye hizmeti, yeni nesil ulaştırma hizmetlerindendir. Birçok kurye hizmeti genellikle birkaç gün içerisinde teslim edilmektedir. Acil olan gönderiler için ekstra ücret talep edilip hızlı bir gönderimle aynı gün veya ertesi gün gönderim sağlanmaktadır. Fakat Kuryem’in teslim süresi yalnızca birkaç saattir. Hızlı ve güvenilir bir şekilde gönderiler teslim edilir. Bunun yanı sıra Kuryem, kullanıcılarına uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Ayrıca toplu gönderilerde de indirim uygulanmaktadır. Toplu gönderi avantajından bireysel veya kurumsal olarak yararlanılabilir. Toplu gönderim alt limiti 10 gönderi ile başlamaktadır. Bu gönderilerin aynı adres çıkışlı olması avantajlı toplu gönderim imkânından yararlanmak için yeterlidir.

Hızlı Bir Gönderim

Günümüz teknolojisinde hız çok önemli bir faktördür. Artık her şey çok seri bir şekilde ilerlemektedir. Ve insanlar hayatın her alanında bu hıza uyum sağlamak durumundalardır. Kuryem de bu gerçeği bilerek gönderileri en hızlı şekilde güvenle teslim eder. Ortalama olarak birkaç saat içerisinde gönderiler gitmesi gereken adrese ulaşmaktadırlar. Kuryem web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden kurye hizmetinin gönderici adresi ve alıcı adresi seçilerek ortalama gönderim süresine ve ücretine ulaşılabilir.

Kurye Hizmeti Kolaylığı

Gönderilerinizin kargo ile değil de kurye hizmeti ile yerine ulaşmasını sağlamanın birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlardan en önemlisi hızdır. Gönderiler gitmesi gereken adrese en kısa sürede ancak kurye hizmeti ile gidebilirler. Bunun haricinde gönderilerin adresten teslim alınması, kurye çağırma hizmeti de günümüz şartlarında büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Dolayısıyla gün içerisinde kargo adresine gitmeye gerek kalmadan bu zamandan tasarruf edilmiş olunur. Kuryem, uygun fiyatlı ve güvenli bir şekilde hızlı bir gönderim sağlar.

Toplu Gönderiler İçin Kurye Hizmeti Avantajları

Kuryem bünyesi altında kurye hizmetinin çeşitli avantajları bulunmaktadır. Bu avantajlardan birisi de toplu gönderimdir. Toplu gönderim sınırı minimum 10 adet gönderi olduğunda avantajlar ile başlamaktadır. Normal gönderi ücretinden daha uygun bir fiyatlandırma ile indirime gidilmekte ve göndericilere maliyet kolaylığı sağlanmaktadır. Örneğin bir şirket, çalışanlarına yılbaşı gibi özel bir günde hediye göndermek isterse Kuryem’in toplu gönderim avantajından faydalanarak uygun bir fiyata gönderileri teslim edilebilir. Veya bir organizasyon, kutlama gibi etkinlikler için davetiye dağıtılması isteniyorsa bu davetiyeler de tek adresten çıkacağı için toplu gönderim avantajından yararlanılır ve ona göre indirimli bir fiyat üzerinden gönderim kolaylığı sağlanır. Kuryem web sitesi veya mobil uygulaması ziyaret edilerek toplu gönderim fiyatı alınabilir, çeşitli gönderim türleri ile gönderiler hızlı ve güvenli bir şekilde gitmesi gereken adrese teslim edilir.

Modern dünyanın bir gerekliliği olarak hızlı gönderim her alanda ihtiyaç duyulan bir durumdur. Bu durumun ışığında Kuryem, hızlı güvenilir ve zahmetsiz bir kurye hizmeti sunmaktadır. Bunun yanı sıra uygun fiyatlı kurye hizmeti ücretleriyle herkesin bütçesine uygun gönderim sağlamaktadır. Toplu gönderilerin kurye hizmeti içinse indirim avantajı bulunmaktadır. Bu indirim avantajından yararlanmak için aynı adres çıkışlı en az 10 ürünü Kuryem bünyesindeki güvenilir kuryelere teslim etmek yeterli olmaktadır. Toplu gönderimlerde kurye hizmetinin bir diğer avantajı ise gönderilerin durumu hakkında bilgi almak istendiği zaman tek bir muhatap ile tüm sorulara cevap bulunabilmesidir. Kuryem ile gönderiler, güvenilir ve uygun fiyatlı olarak hızlı bir şekilde gitmesi gereken adrese teslim edilir. Kuryem, kolay kullanımlı web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden gönderici adresi ve alıcı adresi seçilerek zahmetsiz bir şekilde ortalama teslim süresi ve ücret bilgisi alınabilmektedir. Aynı adreslerden toplu gönderiler için indirimli fiyat ve avantajlı tekliflere de ulaşılabilir.

Unutmayın, Google Play veya App Store’dan Kuryem mobil uygulamasını indirerek ya da kuryem.com web sitesini ziyaret ederek tüm gönderilerinizi kolayca, güvenle, zamanında iletebilirsiniz. Şimdi gönderinizi oluşturun, size özel araç tipini seçin, hızlı ve güvenli teslimatın keyfini çıkarın.