Kurye Çağırmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

19 Ağustos 2022Yazar: Kuryem

Kuryem ile gerçek anlamda kurye çağırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kuryem sizin için kurye servisinde üç farklı seçenek sunuyor. Peki bunlar nelerdir?

  • Ticari panelvan araçlar
  • Motor
  • Yaya kurye

Bu üç farklı taşıma yöntemi ile kurye deneyiminizin en üst seviyeye çıkarılması amaçlanıyor. Aslında Kuryem size telefon ve uygulama seçeneklerini sunarak gerçekleştirmek istediğiniz işlemleri dakikalar içerisinde nasıl olacağının yolunu gösteriyor.

İlk olarak telefon hizmetiyle başlayalım;

Kurye çağırmak için telefon numarasını kullanabilirsiniz. Karşılıklı olarak bilgi alışverişi gerçekleştirildikten sonra kurye bulunduğunuz noktaya doğru yola çıkar. Paket alınır ve hedefteki noktaya ulaştırılır. İşte her şey bu kadar basittir.

Durum telefon aplikasyonunda da benzerdir. Burada öne çıkan nokta ise web sitesi gibi aplikasyonda da istenilen bilgileri girmenizdir. Ayrıca fiyat hesaplaması yaparak tutarın ne olacağını görebilirsiniz. Telefon aplikasyonunda işlem sürecini takip etmeniz gibi bir ayrıcalığınız vardır bunun için menü bölümünde gönderi takibi kısmına bakabilirsiniz.

Unutmayın, Google Play veya App Store’dan Kuryem mobil uygulamasını indirerek ya da kuryem.com web sitesini ziyaret ederek tüm gönderilerinizi kolayca, güvenle, zamanında iletebilirsiniz. Şimdi gönderinizi oluşturun, size özel araç tipini seçin, hızlı ve güvenli teslimatın keyfini çıkarın.