Ekspres Kurye Ne Anlama Gelir?

15 Ağustos 2022Yazar: Kuryem

Ekspres kurye adından da anlaşılacağı üzere teslimatın hızlı bir şekilde yapıldığı kurye hizmetlerinden birine denir. Trafiğe takılmadan hızlı ve güvenilir bir şekilde teslimat yapılması için Kuryem, genelde ihtiyaç duyulan moto kurye hizmetini sizlere sunar.

Bu hizmet müşterilerin hızlı bir şekilde istediği ürünleri getirmeleri için tasarlanmış bir kurye hizmeti yöntemidir. Ekspres kurye hizmeti, Kuryem’in uygulamış olduğu yeni bir yöntem olsa da oldukça memnun kalınan bir hizmettir.

Ekspres kurye hizmeti, moto kuryeler aracılıyla diğer kuryelerin aksine başka konumlara uğramadan direkt olarak alıcı adresine gelerek teslimatı gerçekleştirir. Bu da hızlı bir teslimat sağlar. Tek bir teslimat için yola çıkmasıyla özel bir yöntem olarak sıfatlandırabiliriz.

Kuryem, ülkemizde özellikle İstanbul gibi hızın çokça ihtiyaç duyulduğu bölgelerde, bu hizmeti müşterilerine sorunsuz bir şekilde sunar. Ekspres kurye sayesinde ürününüzü ya da evraklarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde istediğiniz bölgeye sorunsuz bir şekilde gönderebilirsiniz. Bu size hem zaman kazandırır hem de işinizi kolaylıkla gerçekleştirmenize bir olanak tanır.

Kuryem’in, moto kurye hizmeti sayesinde ürününüz gönderileceği en uzak adrese bile en fazla 2- 3 saat içerisinde ulaşır. Bu yüzden ihtiyaç durumunda en çok tercih edilmesi gereken bir hizmettir.

Ekspres Kurye Neler Taşır?

Ekspres kuryeler motosiklette taşınabilir olan her boyuttaki ürünü kolayca taşıyabilir. Ürünlerin ağırlığı söz konusu olunca her firma farklı müsamahalar gösterir. Ama çoğunlukla önemli bir evrak veya dosyaları taşımak ve bunları hızlıca teslim etmek için ekspres kuryeler tercih edilir. Ekspres kuryelerin taşıyabileceği alan kısıtlı olur bu yüzden ürününüzü ona göre seçmeniz gerekir.

Ekspres Kuryelerin Avantajları Nelerdir?

Ekspres kuryenin pek çok avantajı vardır. Bunlardan biri talep doğrultusunda 7/24 hizmet vermesidir. Bu yüzden müşterilere sınırsız bir hizmet sunar. Teslimat süresince motosiklet kullanıldığı için sadece sizin ürününüz yola çıkar ve bu yüzden farklı konumlara uğramadan direkt size ulaşır.

Ekspres Kurye Fiyatları Nasıl Hesaplanıyor?

Ekspres kurye fiyatları, moto kurye hizmeti sağladığından kaynaklı hızlı ve çabucak bir hizmeti beraberinde getirir. Aldığınız hizmet, hız ve güvenlik açısından diğer kurye hizmetlerine oranla daha iyi olduğu için bu hizmetin ücretlendirmesi de farklıdır.

Mesai saatleri içinde kullanılan Ekspres kurye servisi liste fiyatından bir miktar daha yüksek olur.  Eğer mesai saatleri dışında motor kurye hizmetlerinden faydalanırsanız, ödeyeceğiniz ücret daha fazla olur. Sıralamış olduğumuz hız, güvenlik, yedi yirmi dört çalışma imkânı seçeneği gibi bütün avantajlı özellikler sayesinde Ekspres kurye hizmeti, gönderinizle ilgili ihtiyaç duyduğunuz her hizmeti sizin için sunar.

Unutmayın, Google Play veya App Store’dan Kuryem mobil uygulamasını indirerek ya da kuryem.com web sitesini ziyaret ederek tüm gönderilerinizi kolayca, güvenle, zamanında iletebilirsiniz. Şimdi gönderinizi oluşturun, size özel araç tipini seçin, hızlı ve güvenli teslimatın keyfini çıkarın.