Aynı Gün Teslimat ile İlgili 5 Soru

16 Ağustos 2022Yazar: Kuryem

Aynı gün teslimat, gün içerisinde yetişmesi gereken gönderilerin belirlenen saat aralığında alıcıya ulaşmasını sağlayan bir kargo seçeneğidir. Kuryem, bütün gönderileri aynı gün teslimat eder. Birkaç saat kadar kısa bir zaman diliminde, paketiniz belirlediğiniz adrese ulaşır.

Ne Tür Mağazalar veya Hizmetler Aynı Gün Teslimat Paketi Nakliyesini Sunar?

Bunun için uzun bir cevap mı istersiniz yoksa kısa bir cevap mı? Peki neden bu iki soruya da aynı anda cevap vermiyoruz? Öyleyse gelin şöyle bir bakalım. İlk olarak çevrimiçi perakendeciler kullanım yoluyla öne çıkmasına rağmen, aynı gün teslimat hizmetlerinde gerçek mekânda faaliyet gösteren kuruluşlar, zincir mağazalar ve hatta daha küçük yerel mahalle mağazaları tarafından sunulmaktadır. Şöyle bir düşünelim, müşterilerin tercihi de daima hızlı bir kurye hizmetiyken herhangi bir perakendeci bundan nasıl vazgeçebilir?

Aynı Gün Teslimatın Avantajları Nelerdir?

Aynı gün teslimatın en belirgin avantajının; müşteri için zaman tasarrufu sağlaması olduğu söylenebilir. Buna ek olarak acil işlerini evden ya da ofisten çıkmadan halletmek isteyen meşgül insanlar için de ‘’aynı gün teslimat hizmeti’’ birebirdir.

İstanbul, araç sayısının dolayısıyla trafiğin yoğun olduğu bir şehirdir. Kuryem; gönderilerinizi, siz trafik sıkıntısı çekmeden saatler içerisinde gerçekleştirir.

Aynı Gün Teslimat Seçeneği İçin Fazladan Bir Ücret Ödemem Gerekir Mi?

Başka kargo şirketleri için bu durum geçerli olsa da, Kuryem olarak biz sadece aynı gün teslimat prensibi ile çalışırız. Bu nedenle fiyatlarımızı her zaman makul düzeyde tutmaya çalışırız.

Ne kadar ücret ödeyeceğinizi kuryem.com adresinden veya Android ve IOS işlemcilerle uyumlu mobil uygulamamız üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Aynı Gün Teslimat ile Göndereceğim Paketimin Boyutu Sorun Olur mu?

Kuryem.com ya da mobil uygulamamız üzerinden talep oluştururken gönderinizin boyutuna göre panelvan ve kamyonetin de aralarında bulunduğu araç tiplerinden birini tercih edebilirsiniz.

Aynı Gün Teslimatı Tercih Ettiğimde Kurumsal Fatura Alabilir Miyim?

Kuryem.com ya da uygulamamız üzerinden ‘’Kurumsal Başvuru’’ seçeneğine tıklayarak gönderileriniz için kurumsal fatura oluşturabilirsiniz.

Unutmayın, Google Play veya App Store’dan Kuryem mobil uygulamasını indirerek ya da kuryem.com web sitesini ziyaret ederek tüm gönderilerinizi kolayca, güvenle, zamanında iletebilirsiniz. Şimdi gönderinizi oluşturun, size özel araç tipini seçin, hızlı ve güvenli teslimatın keyfini çıkarın.