Aynı Gün Teslimat Hizmeti İle Neler Sunuyoruz?

20 Ekim 2022Yazar: admin

Kuryem, aynı gün teslimat hizmeti ile hızlı ve özenli bir gönderim imkânı sunmaktadır. Hiçbir bekleme süresi olmadan Kuryem üzerinden oluşturulan gönderi ile kolayca kurye adrese gelir ve gönderiyi alır. Hızlı ve güvenli bir şekilde gitmesi gereken adrese teslim edilir. Kuryem web sitesi veya mobil uygulaması, kullanıcılar için kolay kullanım sağlayan bir tasarıma sahiptir. Hızlıca gönderici adresi ve alıcı adresi belirtilerek ücret ve saat planlaması gerçekleştirilir. Ve belirtilen saat aralığında kurye kapınıza gelir. Gönderiyi özenle alır ve gitmesi gereken adrese hızlı bir şekilde teslim eder.

Yeni Nesil Kurye Hizmeti

Günümüzde kargo şirketlerinin yoğunluğu ve işleyiş modeli sebebiyle gönderim tarihi birkaç günü bulabilmektedir. Bu süre bazen gecikmelere ve çeşitli aksamalara neden olmaktadır. Bu sebeple kargo yerine kurye hizmeti tercih edilebilir. Yeni nesil kurye hizmeti ile gönderiler aynı gün teslim edilebilmekte ve hem göndericiler hem alıcılar zahmetsizce amacına ulaşabilmektedirler. Aynı gün teslimat hizmeti ile Kuryem, güvenli ve hızlı gönderinin teminatını kullanıcılarına vermektedir.

Kurye Hizmetinin Hız Avantajı

Aynı şehir içerisinde teslim edilmesi gereken gönderiler olduğunda bile kargolarda bekleme süresi birkaç günü bulabilmektedir. Veya acil durumu olan gönderilerde ekstra ücret talebi, karşılaşılan bir durumdur. Yeni nesil kurye hizmeti modeliyle Kuryem, kullanıcılarına aynı gün teslimat hizmeti sunduğu için hız konusunda bir ivme yakalamıştır. Bu sebeple kullanıcıların tercih ettiği kurye hizmeti gönderi tipi ne olursa ona uygun araçları kullanıcıların seçimine sunarak gönderileri vaktinde ve güvenle teslim etmektedir.

Aynı Gün Teslimat Hizmeti

Bazen önemli belgelerin acil bir şekilde iletilmesi gerekir. Ve bu gibi durumlar için ayıracak vakit olmayabilir. Bunun için Kuryem, gönderileri özenle ve hızlı bir şekilde iletmekle görevlidir. Gönderilerin gitmesi gereken zamanı önceden bildiği için vaktinde teslim eder. Bir gönderinin ulaşması gereken yere aynı gün teslimi çok önemlidir. Bu sebeple kargo şirketleri yerine kurye hizmeti kullanılır. Kurye hizmetleri arasında Kuryem, güvenilirliği ve hızı ile ön plana çıkmaktadır. Kuryem hizmetleri arasında gönderinin gideceği araç tipini seçme özelliği de bulunur. Bu özellik ile gönderi boyutu ve ağırlığı belirlenerek kullanıcılar tarafından gönderimin gerçekleştirileceği araç tipi seçilir. Ve gönderim bu araç ile sağlanır. Bunun haricinde yaya bir şekilde kurye hizmeti de mevcuttur. Aynı gün içerisinde teslim edilmesi gereken gönderiler çeşitli şekillerde güvenle ve hızla alıcı adresine ulaştırılır.

Kuryem, kolay kullanım sağlayan web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden gönderici ve alıcı adresi seçilir. Ortalama gönderim saati ve ücreti belirlenir. Gönderinin boyutu belirtilir. Ve kullanıcıların tercih ettiği araç tipleri ile teslim saati içerisinde alıcı adresine teslim edilir. İstenildiği takdirde ileri tarihli bir gönderim seçeneği de sunulmaktadır. Gönderinin teslim edileceği araç türü belirlenebileceğinden dolayı kullanıcılar kendilerine uygun olan araç tipini seçerek gönderilerinin gitmesi gereken adrese kolay ve hızlı ulaşımını sağlayabilir. Bir diğer seçenek de araçsız, yaya kurye ile teslim seçeneğidir. Yakın mesafeler için bu yöntem de tercih edilebilir. Kuryem, bünyesinde çalışan özenli ve güvenilir kuryeleri ile tüm gönderileri zamanında yerine ulaştırır. Kuryem, güvenli kurye teslimi hizmeti ile gönderilerin aynı gün teslimini sağlamaktadır. Zamanın akışı içerisinde gönderilerin de teslim edilmesinde saatin önemi çok büyüktür. Gönderilerin vaktinde, özellikle kuryeye teslim edildiği gün alıcı adresine gitmesi çok önemlidir. Bu sebepten dolayı Kuryem, teslim aldığı gönderiyi aynı gün içerisinde alıcısına teslim eder.

Unutmayın, Google Play veya App Store’dan Kuryem mobil uygulamasını indirerek ya da kuryem.com web sitesini ziyaret ederek tüm gönderilerinizi kolayca, güvenle, zamanında iletebilirsiniz. Şimdi gönderinizi oluşturun, size özel araç tipini seçin, hızlı ve güvenli teslimatın keyfini çıkarın.