7/24 Teslimatın Önemi

8 Ağustos 2022Yazar: Kuryem

Birçok bölge sakini ve birçok işletme için acil durumlarda 24 saat teslimat hizmetleri oldukça önemlidir.
Mesela gece saat 2 ve sizin elinizin altında bulunan o belgeyi en acilinden teslim etmeniz gereklidir. Saat akşamın 8’idir ve gitmeniz gereken bir akşam yemeği vardır. Üstelik postane de şehrin bir diğer ucundadır. Ya da açlıktan ölüyorsunuzdur ama son teslim tarihi nedeniyle en sevdiğiniz restorana gitmek için çıkamıyorsunuzdur.

Peki bu durumda ne yapmalısınız? Elbette 24 Saat Teslimat Hizmetimizi aramalısınız. Böylece istediğiniz bölgeye istediğiniz ürünü göndermek için gereken her şeyi yapmaktayız. Düşünecek zaten birçok şey varken bir de neden teslimat konusunda endişelenesin ki?

İster küçük bir paket ister büyük bir paket, ister kişisel eşyalar… Adını siz koyun. Bizi günün 24 saati olması gereken her yerde bulabilirsiniz. Ayriyeten teslimatınızın durumu hakkında size gerekli güncellemeleri verecek olup tahmini teslimat süresi hakkında da gerekli bilgileri vermek adına yetkili bir kişiyle iletişime geçmenizi sağlamaktayız.

Hız çağında yaşamaktayız ve günümüzde hızın önemi öyle önemli bir noktaya erişmiştir ki en basit işlerde dahi öncelikli olarak hızın konforu aranmaktadır. Bu da şöyle bir bakıldığında her alanda önemli bir kriter olmaktadır. Müşteri, siparişini verdikten sonra güne ve saate aldırış etmeksizin sipariş verdiği ürünün ne zaman kargoya verileceğinin merakı içerisine düşmektedir. Öyleyse biraz da teslimatlarda hızın önemine şöyle bir göz atalım.

Teslimatlarda Hızın Önemi

Hızın bu denli önemli olduğu hayatımızda, elbette gönderilerimizin en hızlı şekilde istenilen yete ulaşması da ciddi ölçüde ihtiyaç duyulan bir eylemdir. Standart kurye hizmetlerini süreç çok uzamadığı müddetçe tercih etmek uygundur ancak bazen acil durumlarda ürün hızlıca müşteriye ulaşmak zorundadır. Daha öncesinden yapılmış araştırmalar da gösteriyor ki bir kurye şirketinin müşteriler tarafından tercih edilmesi için en önemli kriter yine hızlı teslimat olmuştur. Müşterinin, gönderilecek ürünü anında teslim alması gerekiyorsa, zamandan tasarruf yani teslimatta hızın önemi bir kez daha ortaya çıkmaktadır.

Müşteri ya da şirketler gönderilmesi gereken ürünü aynı gün kuryeye vermek isterler. Çünkü kuryeler moto kurye hizmetleri vasıtasıyla ürünü aynı gün teslim eder bu da ürün teslimatında gelinen son noktadır. Bu teslimat yöntemi, taşımada moto kurye kullandığından ürünün zarar görme ihtimali oldukça düşük olmaktadır. Bu bakımdan, ürünlerin hızlı teslimatına da oldukça katkı sağladığı gerçeğini ortaya koymaktadır.

Unutmayın, Google Play veya App Store’dan Kuryem mobil uygulamasını indirerek ya da kuryem.com web sitesini ziyaret ederek tüm gönderilerinizi kolayca, güvenle, zamanında iletebilirsiniz. Şimdi gönderinizi oluşturun, size özel araç tipini seçin, hızlı ve güvenli teslimatın keyfini çıkarın.