Acil Motorlu Kurye Hizmetleri

Acil motorlu kurye hizmetleri, motorun taşıyabileceği hacimdeki kuryelerin servisini kapsamaktadır. Motorlu kurye hizmetleri en çok restoran ve fast-food türü yiyecek satan işletmeler tarafından tercih edilmektedir.

Motorlu kurye servisi, hem arabalı kurye servisine oranla daha ekonomik hem de daha hızlı olduğundan tercih edilmektedir. Özellikle pizza, döner, balık vb. yemeklerin işletmelerine sahip olan kişilerce motorlu kurye servisi kullanılmaktadır.

motor-kurye-servisi

Motorla kurye servisi yapacak kişinin deneyimli olması her zaman tercih etme acısından öncelikli olmalıdır. Motorlu kurye servisi yapacak kişi, motor kullanırken muhakkak kask kullanmalıdır. Bu tür detaylara işletme sahipleri önem vermelidirler. Bu tür detaylara verilen önem hem işletmenin iyi marka olması açısından hem de hizmet verenin can sağlığı acısından gerekli bir eylemdir.

Yukarıda da belirttiğimiz üzere motorlu kurye servisleri küçük ölçekli kuryeler için kullanılmaktadır. Biz işin en çok restoranlarca kullanılan kısmına değindik ancak motorlu kurye servisi şehirlerarası kargo hizmeti veren işletmecilerce de kullanılmaktadır. Burada da küçük ölçekli kargoların belirtilen yerlere teslimatı yapılırken motorlu kurye hizmetlerinden yararlanılır.

Motorlu kurye ile adrese teslim süresi, iki yerin arasında ki mesafeye göre değişkenlik göstermekle beraber kısa bir süredir.

motor-kurye-nedir

Bazı kargo birimlerince istek doğrultusunda ve bazı kurallar bazında devamlı motor kurye ya da yıllık motor kurye gibi hizmetler sunmaktadırlar. Yoğun bir çalışma düzeni olan şirket vb. bu durumlardan faydalanabilmektedirler. Böyle bir seçenek size devamlı ve sorunsuz teslimat olanağı sağlamaktadır. Bu tür durumlarda zaman çok önemli olduğundan kurye teslimi yapacak kişinin, verilen adrese ve o adres civarındaki yerlere aşina olması önem arz etmektedir.

Sizde gerek kargo teslimleri gerekse basitçe evinize yemek siparişi vermek için motorlu kurye servisi veren işletmelerden faydalanabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Cep Telefonundan Direkt Kurye Çağır
Cep Telefonundan Direkt Kurye Çağır
Acil göndermeniz gereken bir kuryeniz var ve bir kargo şirketinin şubesine gelecek zamanınız yoksa veya en yakın şube bile size uzak ve gitmek de bir o kadar zahmetliyse, kuryem.com ile...
Hızlı Atik Lider Kurye
Hızlı Atik Lider Kurye
Hız çağında yaşamanın verdiği sıkıntılardan biri de zamansızlıktır. Zamanı iyi yönetmenin yolu, zamanınızı en verimli biçimde harcamanızı kolaylaştıracak kaliteli hizmetler almaktır. Kuryem, size değerli zamanınızı boşa harcamamanızı sağlayacak yenilikçi bir...
Moto Kurye Nasıl Olunur?
Moto Kurye Nasıl Olunur?
Özellikle trafiğin çok yoğun olduğu İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerde, kişilerin veya firmaların acil olan evrak ve fazla büyük olmayan paket gönderilerini, şehir içinde motorlu araçlarla en kısa sürede...